Sari la conținut

Conditii Recall


Postări Recomandate

Eu va tot rog sa nu mai vorbim despre exemplul meu, dar daca insistati vorbim: verificare nivel ulei si alte diligente ale clientului sunt valabile la toti clientii, da? Ok. In cazul in care eu demonstrez ca clientul y nu a depus aceste diligente, eu x fac ca Dacia sa "retraga" garantia lui y? Iar ledurile, conform chiar service-ului unde am fost, da, pot anula complet garantia! Bun, mergem mai departe?

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

Editat de stefanudrea
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 42
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@stefanudrea, daca nu ai fi atat de agresiv peste tot, daca nu ai posta doar aberatii doar ca sa ai ce posta si daca nu ai tine tot timpul sa ai ultimul cuvant, poate ca nu ti-ar mai da nimeni "cate u

Consider ca neaprinderea senzorului de presiune ulei (nici nu mai discut despre neconectatul senzor de nivel ulei) este o chestiune de siguranta care poate determina un recall atata timp cat in multe

În clip la 1.09 zice I've got an oil warning light on, iar Ștefan îți zice că senzorul de presiune zero ulei nu te avertizează că ai presiune 0, lucru care se poate petrece în mers și fără martor apr

Ce treaba are ce face x si y cu conditiile de recall? Nu are nici o noima acest lucru, despre ce vrei sa vorbim pana la urma in acest topic?

 

Care este legatura intre ledurile din bord sau din far sau de oriunde cu recall-ul emis de un producator auto?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ăsta e un topic pe care as dori sa îl ignor complet, pt. ca nu se referă la un recall real, util ci se referă la condiții de recall pt. Dl. stefanudrea.

Cineva suferă teribil de lipsa de atenție. Chestia aia cu "va spun eu sa știți în ce rahat sunteți ca Dacia nu zice nimic", e praf în ochi.

 

Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce treaba are ce face x si y cu conditiile de recall? Nu are nici o noima acest lucru, despre ce vrei sa vorbim pana la urma in acest topic?

 

Care este legatura intre ledurile din bord sau din far sau de oriunde cu recall-ul emis de un producator auto?

Ma refer la faptul ca y nu a pierdut garantia daca a pus leduri. Despre ce vreau sa vb? Despre ce anume inseamna siguranta afectata care sa determine recall! Ar fi ideal. Daca lasam la o parte complet problema mea.

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@stefanudrea, daca nu ai fi atat de agresiv peste tot, daca nu ai posta doar aberatii doar ca sa ai ce posta si daca nu ai tine tot timpul sa ai ultimul cuvant, poate ca nu ti-ar mai da nimeni "cate una dupa ceafa" de fiecare data cand postezi. :)

 

P.S.: si sa stii ca ma ameninti degeaba pe privat ca esti judecator. :)

P.P.S.: sper ca nu va fi sters si acest post precum multe altele care nu convin unora, dar o zic din nou, daca se continua asa va ramane doar stefanudrea pe aici. Zic asta deoarece se mai plang unii ca s-au mutat discutiile pe facebook.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...