Sari la conținut

Conditii Recall


Postări Recomandate

multe recall-uri sunt si pentru o reclama asa...usor mascata, de cele mai multe ori sunt rechemate pentru un surub de nu stiu unde, de uns nu stiu ce porcarioara, ca pentru probleme reale nu prea am auzit cel putin din partea Dacia.

Problema cu AC-ul care nu mai racea dupa 400-500km,daca reclamai faceau ceva,daca nu ghinion,

Cand virezi de la stg la dr maxim pe loc, vibreaza si face ca toate alea, cei de la Dacia spun ca din cauza anvelopelor face asa,

Fluieratul intre 1500-2000 rpm, alt zgomot normal,

Nu exista cand schimbam din a1a in a2a sa nu agate

asta ce imi vine acum in minte ca sigur am mai reclamat multe chestii enervante si . . . . .soc . . . . normale.

Vorbim de Dacia Duster PH2 4X4 1.5 dCi 110 CP cumparat de nou dealer Dacia Romania.

aa , deci si la tine agata cand schimbi din intai in a doua ?
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 42
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@stefanudrea, daca nu ai fi atat de agresiv peste tot, daca nu ai posta doar aberatii doar ca sa ai ce posta si daca nu ai tine tot timpul sa ai ultimul cuvant, poate ca nu ti-ar mai da nimeni "cate u

Consider ca neaprinderea senzorului de presiune ulei (nici nu mai discut despre neconectatul senzor de nivel ulei) este o chestiune de siguranta care poate determina un recall atata timp cat in multe

În clip la 1.09 zice I've got an oil warning light on, iar Ștefan îți zice că senzorul de presiune zero ulei nu te avertizează că ai presiune 0, lucru care se poate petrece în mers și fără martor apr

Niciuna dintre.. neplacerile enumerate nu afecteaza siguranta oamenilor. Cel mult, ele fac obiectul OTS-urilor, nu al rechemarilor.

Si da, uneori un surub nestrans poate fi o problema de siguranta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema cu agatatul cand schimbi din intai in a doua,poate fi si de la schimbatul prea rapid si direct,adica fara o "pauza" pe liber...iar in legatura cu rechematul,pe mine m-au rechemat cei de la Alfa Romeo dupa 6 sau 7 ani,pentru un rahat de fir de pe la bricheta sau de undeva din zona aia!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...