Sari la conținut

Sondaj Potentiale Imbunatatiri Dacia Duster 2


Duster 3  

100 membri au votat

  1. 1. Urmatorul Duster (3) ar trebui:

    • sa aiba o schimbare radicala de design atat exterior cat si interior
      16
    • sa se faca un face lift cu imbunatatiri semnificative insa sa se pastreze linia actuala
      65
    • sa se faca un face lift cu modificari minimale, actualul model fiind foarte reusit
      15
    • sa nu se schimbe nimic
      4


Postări Recomandate

Sincer...arata bine, fata de asta si iti da impresia si de puternic si rezistent. Insa cand ajung la grila din fata si vad sigla dacia, ma trezesc si i-mi spun ce vis frumos am avut. Si daca m-ar plati sa-mi dea unul sau aur daca ar avea si nu nu l-as lua. Nu mai vreau sa aud de dacia.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 152
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare,   Din punctul meu de vedere pe langa ce au zis colegii mei mai sus mi-ar place sa vina din fabrica cu carenaje spate complete si o insonorizare mai buna mai ales pe spate.

Cu siguranta multi dintre noi stiu ce inseamna o janta si o anvelopa de 19" Asadar, sa admiram pozele dar sa ramanem constienti ca asa ceva nu se va intampla vreodata la Duster. Semnalizatoarele inte

Posted Images

Daca ar fi sa raspund intrebarii alora de pe nota 4tuning,la intrebarea din titlu,atunci raspunsul meu ar fi simplu:Ca noul Duster sa fie fabricat in Germania dupa standardele lor!Deja se bat campii...pana acum aici se plangeau unii useri ca daca mai puneau ceva in plus sau ceva de o calitate mai de doamne ajuta pe Duster,atunci urca pretul masinii prea mult!Dar cu chestile astea noi de mai jos anuntate,la cat va urca pretul?Sa ramana aprox. in standardele actuale,atunci vor umbla in alta parte sa se incaderze,deci probabil va fi tot o labareala romaneasca!

Duster cu 7 locuri

Cutie automata Easy-R

Discuri de frana pe puntea spate

Roti pe 17 inch

Motor de 2.0 litri

Faruri cu xenon

Claxon pe volan

Clima automata

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 7 months later...
  • 1 month later...
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...