Sari la conținut

Duster 1.2 TCe 125 cai


Postări Recomandate

Naiba stie. Mie mi-au zis ca e f strict cat se pune, dar nu imi explic in acest caz uleiul in plus la masinile noi sau supurarea nesemnificativa pe care eu am descoperit-o. Eu zic ca sunt niste normative si cam atat. Ce urmeaza numai Dumnezeu stie!

 

Trimis de pe al meu Philips I908 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 342
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

diferenta de 1,1 sec este MAXIMA. mi se pare ca ajungi de la TM la Lugoj cam cu... 30,5 secunde mai repede. Hai sa fim putin seriosi si sa ne dam seama ca analizele nu se fac asa. Motorul de 1,2 Tce e

Șanse 50% să nu ai probleme

Am fost ieri si am testat eu 1.2 in Ungaria. Am comandat-o deja si in 2 saptamani vine de pe stock din Viena. Se misca fantastic. Consum mediu 7l/100 km. Sunt fascinat de ea. Am platit 3600000 forinti

Posted Images

Or incapea si 6 litri, nu prea conteaza, din ce stiu eu tre' sa pui cat zice acolo la manoal. Mecanicii astia la care fusai io pana acum au pus fix cat trebuia, mai puneau, mai indreptau bidonul sa se uite pe nivel, mai puneau iar si tot asa. Offtopic, cu consumul mare si foarte mare de ulei, nu mi se pare semn de motor bun ca si concept, ca si model. da' na.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Or incapea si 6 litri, nu prea conteaza, din ce stiu eu tre' sa pui cat zice acolo la manoal. Mecanicii astia la care fusai io pana acum au pus fix cat trebuia, mai puneau, mai indreptau bidonul sa se uite pe nivel, mai puneau iar si tot asa. Offtopic, cu consumul mare si foarte mare de ulei, nu mi se pare semn de motor bun ca si concept, ca si model. da' na.

Cam ai dreptate cu motorul bun sau nu!

 

Trimis de pe al meu Philips I908 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Salutare!

Am citit acest topic. Nu am găsit nimic concret. Până la urmă se merita sa achiziționeze un Duster 1.2 tce. Gen din 2015 cu 70 de mii km.

Trebuie sa fiu atent la ceva?

Ce probleme are in afara de ulei?

Până la urmă ce consum de ulei aveți?

Mulțumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Să înțeleg că ai acest model și nu ai avut probleme până acum?

Mă interesează de la schimb la schimb cât ulei mănâncă. 

Daca ai acest model ...din ce an este și cati km ai in prezent.

 

Editat de Mak
NU CITA ULTIMUL MESAJ!
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...