Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut. Nu mai gasesc unde s-a discutat problema cu AC-ul si as vrea sa va intreb cam cum se manifesta si dupa cati km nu mai raceste cum trebuie si e necesara inlocuirea unei piese? Merg la revizie si as vrea sa ma asigur ca am sau nu problema asta. Multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 89
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@CristiZ poți sa pui ignore user în setări și citești liniștit fără sa mai dai de comentarii nihiliste gratuite și fără vreo valoare pt ceilalți useri   Tapatalk    

Capone, eu cred ca ti-ai facut inteleasa parerea ta despre Dacia pana acum si nunte supara dar devii deranjant sa o tot repeti. Stii cum e, nu te obliga nimeni sa o cumperi, poti oricand opta pentru o

A ta e pe 1234YF, ar trebui să ai un abțibild pe bară vizibil când ridici capota. Problema e că în ultimul timp a apărut "freon" contrafăcut, deci atenție unde și cu ce se umblă la AC

Posted Images

Sa scrii ce îți fac, pentru ca eu am avut problema asta, am crezut ca s-a rezolvat după o vizita la service și la ultimul drum mai lung, am pățit-o iar după 2-3 ore fără oprire. Soluția de moment, a fost sa opresc la o țigară și după cca. 10 minute cu motorul oprit a revenit la normal. Înainte de acest drum, am reclamat lipsa de putere, mi-au verificat temperatura la ieșire și mi-au zis ca scoate 5 grade și nu pot avea pretenții mai mari. Problema e ca a scos 5 grade pe gurile de ventilație în service la ora 0830-0900 dimineață. În soare, la prânz, nu știu dacă scoate măcar 15 :)

Editat de 77Dan
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...