Sari la conținut

Sondaj Potentiale Imbunatatiri Dacia Duster 2


Duster 3  

100 membri au votat

  1. 1. Urmatorul Duster (3) ar trebui:

    • sa aiba o schimbare radicala de design atat exterior cat si interior
      16
    • sa se faca un face lift cu imbunatatiri semnificative insa sa se pastreze linia actuala
      65
    • sa se faca un face lift cu modificari minimale, actualul model fiind foarte reusit
      15
    • sa nu se schimbe nimic
      4


Postări Recomandate

Din punctul meu de vedere Dusterul chiar n-arata rau deloc la exterior iar la interior cam tot ce-mi trebuie. Incerc sa raman cu picioarele pe pamant si sa nu am pretentii la tot felul de gadgeturi pe un suv de 15 mii de euro.

Totusi, un buton pentru recircularea aerului mi-ar fi facut mai usor traiul la bord. Cu puzderia de sobe la mana a 3-a de pe drumurile noastre sunt nevoit sa folosesc maneta aia incomoda mai des decat maneta de semnalizare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 152
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare,   Din punctul meu de vedere pe langa ce au zis colegii mei mai sus mi-ar place sa vina din fabrica cu carenaje spate complete si o insonorizare mai buna mai ales pe spate.

Cu siguranta multi dintre noi stiu ce inseamna o janta si o anvelopa de 19" Asadar, sa admiram pozele dar sa ramanem constienti ca asa ceva nu se va intampla vreodata la Duster. Semnalizatoarele inte

Posted Images

Cu siguranta multi dintre noi stiu ce inseamna o janta si o anvelopa de 19" :) Asadar, sa admiram pozele dar sa ramanem constienti ca asa ceva nu se va intampla vreodata la Duster. Semnalizatoarele integrate in oglinzi si stopurile spate sunt frectie. Unghiul de atac micsorat din motive estetice ar fi sinucidere curata.

  • Like 4
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact - eu tot mai sper sa nu fie chair asa.... dar in general varianta de strada, nu e mult diferita de prototip....

 

Cel putin spatele masinii mi se pare "uratel".... si avand in vedere ca o sa fie mai lunga cu 15-20 de centimetrii si cu posibilitatea de a alege verisune cu 7 sau 5 locuri (cum era odata la MCV), cred ca in final capacitatile de trecere vor avea destul de mult de suferit...

 

In vine, vom vedea, pana la lansare vor aparea destule speculatii in presa.

Editat de emilgreus
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spatele cu stopurile alea patrate m-a dus imediat cu gandul la Jeep Renegade. Si uite-asa, Dusterul devine de-a dreptu'.. gipan :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

1,In primul rand cotiera actuala ce este optionala cu 200 euro si care de fapt este o tampenie ordinara de doi lei...foarte firava si mai grav (probabil gandita de Dorel),incurca la reglajul spatarului de la scaun.

2.Repozitionarea sistemului de navigatie mai sus.

3.Carenaj roata spate.

4.Faruri Xenon ca nu suntem mai fraieri de cat altii...si apropo de geamurile fumurii,mai inchise la culoare!

5.Reglaj lumina bord.

PS:Daca aia e varianta finala...ma declar fericit ca am reusit sa intru in posesia unui duster retro!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...