Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 256
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am ales un 4x4 pt ca... l-am folosit 1% pe drumuri mai grele... dupa ce am vazut cun si unde pot ajunge cu acel 4x4... am vrut mai mult! Si uite asa am ajuns sa leg prietenii si sa traiesc momente ex

Din cele discutate aici sau la subiectul despre preturi nesimtite mi-am format o parere despre duster, in baza careia ma pot prezenta cu o expunere la subiect, respectiv sfaturi achizitie duster. Nu d

gata!   sunt membru cu drepturi depline! de astăzi stimați colegi sunt proprietar ( mândru ) al unui frumușel Duster aș pune poza la semnătură dar nu știu cum... o mică descriere ( dacă nu vă

Posted Images

La climatizarea automata ventilatorul are 8 trepte, spre deosebire de cea manuala la care are 4 trepte, deci nu prea se poate compara treapta 2 de la automata cu cea de la manuala.

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma , un sfat de la cunoscatori ? Fiind cu comanda gata facuta, ma batea gandul sa iau si niste jante de 17 pe noul duster...are sens ? sau pt eficienta, consum si fiabilitate, sa raman la cele de 16 ?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am dat comanda  pt un duster edc prestige  prin programul rabla , acont 5 % din valoarea masini, dar sunt nemultumit ca pe bonul de comanda a fost trecut (impus) pachetul accesorii-covorase si pachetul legislativ- la un pret de 92 euro. Pretul mi se pare umflat. Ce parere aveti?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate este politica standard Dacia, si la mine apare acel cost de 92 de euro + 20 pentru placutele de inmatriculare provizorie...

 

Simply Renault :D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa care standard?

E un abuz faptul ca ne obliga sa le cumparam de la ei, dar macar preturile pentru covorase si pachet legislativ sunt normale. Mai ciudat e ca mie mi-au cerut nu 20 ci 110 lei pentru numerele provizorii.

 

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...