Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

Ar merita o recunoastere a Renault si Dacia a problemei! Si din cate stiu motorul euro 6 nu e f diferit de euro5, softul fiind la putere in cresterea normei euro! Dar, sunt sigur ca in stilul asta de acum problemele se vor pravali singure peste "nerecunoscatori"! Apropo de taxa, la un asa consum e mai interesant hummer!

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot provoca un pool fiind topic deschis de mine? Facem o lista cu cati cred ca sunt singurul vinovat, cati cred ca e Dacia si cati cred ca e gpl de vina? Sunt multe date in acest topic pt a va face o parere! Merge si asa greu de definit vinovatul dar cu conditia definirii atunci cui nu ii apartine vina!

1-Stefan-Dacia

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Editat de stefanudrea
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O singura precizare: un motor pt. a deveni din E5 ->E6 are nevoie și e alte ajustări nu doar soft. Recomand sa lăsați expertii și pe cei care chiar construiesc mașini sa se pronunțe tehnic.

Pe juridic... ce sa zic, tot romanu' e avocat.

 

Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@stefan, în legătură cu asociația cred ca e mai OK sa iei legătura în privat cu @danielcojocar și sa clarificati voi 2 inițial aspecte de-astea...

Editat de Killer82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...