Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare. Așa este sunt de acord cu colegul să folosești benzina de 98 dar cum băieții de la peco m-ai adapă benzina nu faci nimic. O singură dată am nimerit o benzină fff bună și anume în anul 2000 la Craiova când au deschis Shell, a mers super tare aveam o Dacia 1310 luată în decembrie 99 și am alimentat în ianuarie 2000 apoi la o lună am alimentat i-ar, dar credeți-ma că era la fel ca orice benzina ... așa că...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mare e gradina..

In alta dezordine de idei..De ce ar disparea sortimentul de 95?

Editat de MAK

Partajează acest post

Link spre post

am inceput deja sa folosesc benzina 99 de la petrom

Partajează acest post

Link spre post

Nici azi nu s-a publicat in MOf. Si daca nu apare aplicatia pana la 1 Mai, trebuie sa scot alt certificat fiscal, pentru ca cel eliberat are doar 30 de zile valabilitate, alt timp pierdut offfff!

Partajează acest post

Link spre post

"Ministrul Mediului, Gratiela Gavrilescu, a anuntat miercuri, la Titu, lansarea programelor Rabla Clasic si Rabla Plus, editiile din 2019, inscrierile urmand sa inceapa vineri, 12 aprilie." - sursa: ziare.com

Partajează acest post

Link spre post

Salut,

S-a dat de catre AFM dispozitia privind organizarea sesiunii de înscriere a producatorilor pe 08.04:

https://www.afm.ro/rabla_autovehicule_legislatie.php

Adica dispozitia data este publicata dupa ce toate demersurile birocratice sunt OK.

Logic urmeaza ok-ul pentru inscrierea solicitantilor.

Partajează acest post

Link spre post

Din 08.04, dupa cate inteleg eu, e vorba doar de solicitanti persoane juridice, nu si persoane fizice, cum suntem noi.

Oricum pentru producatorii perioada de inscriere este 04 iunie 2018 - 25 octombrie 2019.

Editat de Ramses4u

Partajează acest post

Link spre post

Salut,
Stie cineva in cat timp trebuie achitati restul de bani dupa ce am confirmarea ca masina a iesit din fabricatie? Pana sa ajunga la dealer?
Banuiesc ca trebuie achitata inainte de a pleca spre dealer.
Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...