Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 666
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@SCM apoi dupa verificarea hardware si achizitionarea multiplexorului trebuie activata temperatura exterioara (C) si DrivingECo2 din Micom si\sau un program de diagnoza. Pentru ambele se pot gasi dest

Din ciclul dacă eu nu am văzut nu există, o informare oficială la lansarea 1.0.13.2 - Un appareil ULC4 a des problèmes de lecture de fichiers audio sur des clés USB. Ce n'était pas le cas sur ULC

Am completat ca pe langa verificare si acel multiplexor  mai trebuie si activarea functiilor din MICOM si/sau diagnoza (fara de care colegul  achizitioneaza degeaba acel multiplexor). Am scris destul

Posted Images

Acum 12 minute, Midnighte a spus:

Ce vrei mai exact sa faci ? Sa vezi video-uri in timpul mersului ?

sa pot mirror-a complet androidul ( whataspp, mail, navigatie nextgen, sygic, browser ) . de exemplu:)

Multumesc frumos de raspuns

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca exemplu, asa pentru cultura voastra generala, MirrorLink-ul de pe grupul VAG merge atunci cand esti stationat sau pana la 15 km/h. Dupa viteza respectiva, se dezactiveaza ecranul de MirrorLink. Revii in preconditiile precedente, se reactiveaza MirrorLink. Celelalte sisteme de navigatie montate pe masini sunt identice la comportament - dezactivare in timpul mersului a mirror-ului.

De ce ? Pentru siguranta ta, dar mai ales a celor din jur.

Nu mai zic de legislatia in vigoare, atat de la noi, cat si din afara in legatura cu sistemele de navigatie si ce ar trebui sa faca ele.

Ca si idee, Whatsapp functioneaza pe AA. Momentan nu cred ca functioneaza email-ul, insa probabil pe viitor va fi precum Whatsapp sau mesageria telefonului.

Ochii la drum, nu in telefon !

Editat de Midnighte
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

clar nu butonat in mers.pe scurt:asa cum merg aplicatiile gogole(waze maps)sa mearga celelalte.pe skoda mergeau si la 170(sygic,veneau notificari email whatsapp)

cu cititul stau bine.:)@neek,dar are cineva concret nu teste?

multu

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Video in motion, e restrictionat nativ si pe MediaNav-uri la fel ca si pe cele din grupul VAG si nu numai, din motive de siguranta.

Dar asta nu inseamna ca nu se poate activa neoficial atat pe unitatile VAG (pe MMI am activat eu) cat si pe MediaNav-uri.

Sincer nici eu nu ii prea vad sensul, dar pe MediaNav-uri cand am inceput a baga video clipuri parca nu mi-a displacut. DAR intradevar distrage atentia la condus.

Oricum eu nu folosesc cand conduc video.

@foxbat de AA cu mirror link mai mult nu stiu ca nu m-a interesat crack-uirea telefonului doar pentru a obtine ceva pe MediaNav.

Editat de Neek
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...