Sari la conținut

Postări Recomandate

@neeek iata o poza, nu cred sa fie gol, pentru optiunile de "jucarii electronice" am mai achitat 1000 euro, ca aia de la reprezentanta atunci propuneau set de harti contra plata, dar pentru mine la moment nu era relevant, vineri imi vine baiatul acasa, e bine priceput in sfera IT, si sper sa rezolv , voi veni noutati.

medianav 2019.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 657
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

@SCM apoi dupa verificarea hardware si achizitionarea multiplexorului trebuie activata temperatura exterioara (C) si DrivingECo2 din Micom si\sau un program de diagnoza. Pentru ambele se pot gasi dest

Din ciclul dacă eu nu am văzut nu există, o informare oficială la lansarea 1.0.13.2 - Un appareil ULC4 a des problèmes de lecture de fichiers audio sur des clés USB. Ce n'était pas le cas sur ULC

Fara suprare, dar nu pot. IN schimb, cine e interesat sa il contacteze pe NEEK cu incredere.

Posted Images

După folia de protecție e Medianav generatie 4.(EVOlution cu AndroidAuto) Dacă e luat la pachet cu mașina vine doar cu hărți pe arealul geografic de livrare.

Versiune soft: setare--> sistem---> pagina 2---> versiune sistem

Editat de t0rquemada
Link spre post

Ai noroc se pare, daca ai butonul de navigare. Ma gandeam cand ai spus ca ti-au dat navigatie fara harti sa nu profitat de aceasta expresie si sa iti fi pus unitate fara navigatie la propriu, ce era pacat.

Da asa stiam si eu, ca unitatile cu navigatie la reprezentanta 1200Euro (se pare ca si cu harti). Acum un alt pret e 1000Euro aceeasi unitate cu navigatie dar fara harti.

Ma mira insa ca la pretul de 300-400Euro/unitate cu navigatie, pe piata libera multora li se pare mult!!!

Verifica si versiunea sa stim despre ce vorbim, ai indicatii mai sus.

Si nu vreau sa fiu rautacios , dar folia de protectie nu defineste un tip de navigatie. Astfel de folii eu pun de mult pe unitatile vechi. Acum poti spune .... dar nu din fabrica .... e cam prea fortata clasificarea.

Editat de Neek
Link spre post

Prețul e de 690euro fără TVA

280euro e diferența pentru upgrade de la radio la Medianav.

Folia definește tipul de Medianav (gen1,2,3 un tip de folie sau gen4 alt tip de folie) dacă acel aparat e venit cu mașina. Dacă e pus de proprietar luat din diverse surse, iar aparatul e lego(făcut din bucăți noi și vechi) da, nu se poate verifica

Link spre post

nu- ti-am raspuns cand m-ai intrebat prima oara si multumesc pentru atentionare - am 10.0.13.2. am scris eronat si m-a "ajutat" si un autocorrect:)) . varza am facut din titlu si n-am remarcat la timp.

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...