Sari la conținut

Postări Recomandate

Ce optionale ai ales?

O sa primesti masina mai devreme decat termenul estimat initial. Nu prea ai ce comenta.

Este mai bine sa pleci de la dealer cu masina complet echipata.

Recomand si o asigurare casco facuta acum inainte sa ridici masina.

Editat de abc
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

In alta ordine de idei, am primit de la unul din dealerii carora le-am cerut oferte, o instiintare ca cica nu s-ar mai primi comenzi pentru motorul de 1.6 pentru ca urmeaza sa fie inclocuit si m-a intrebat daca nu cumva vreau motorizare diesel. Stie cineva ceva despre acest lucru? Eu stiu ca o asemenea discutie este in legatura cu benzinosul de 1.2.

Editat de Romm3l
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca se poate incheia casco fara sa faci receptia masinii.

Asigurarea nu trebuie facuta musai la ridicare, dar daca alegi s-o faci ulterior s-ar putea ca suma asigurata sa difere.

"Vei beneficia de avantajele produsului Dacia CASCO in urmatoarele conditii:

-masina ta Dacia este in perioada de garantie sau de garantie extinsa

-masina ta are o vechime de pana in 4 ani

-achizitionezi aceasta asigurare din reteaua partenerilor autorizati Dacia."

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CASCO se poate face în baza facturii proforme și a seriei de șasiu. 

Nu e nevoie să faci receția pentru a face CASCO - ba din contră e de dorit ca atunci când faci recepția să ai CASCO pentru a putea pleca cu ea asigurat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Romm3l Potrivit informatiilor din presa (pentru ca Dacia nu prea ofera informatii in avans clientilor) motorul de 1.3 Tce care urmeaza sa apara in curand (probabil maxim 1 luna) va inlocui atat motorul 1.6 sce, cat si pe cel deja disparut din oferta, 1.2 Tce. Spun asta pentru ca pe alte modele Renault noul motor 1.3 Tce este deja oferit in mai multe variante de ex. 115 cp sau 140 cp ceea ce ar fi perfect aplicabil si la Duster :)

Editat de andrei_s
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...