Sari la conținut

Duster Prestige Blue dCi 115 4WD


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare, Revin cu un update după mult timp. Am ajuns la 23000 km și aproape un an de când avem mașina, așa că m-am prezentat la service pentru revizia anuală. Am folosit foarte puțin cu ade

Salutare, După mai bine de un an de gândit și răzgândit dacă avem nevoie de un SUV, împreună cu logodnica mea am comandat la jumătatea lui mai un Duster Prestige, Blue dCi, 4x4, la care am adăuga

Un pic de treabă după distracție. 60x187 cm, cu scaunul pasagerului tras în față și înclinat. Ar fi încăput și ceva de 190cm.

Posted Images

Acum 4 ore, lykos a spus:

salut!un site ceva de unde le putem comanda?

Mergeți în orice reprezentanța/service autorizat Dacia si faceți comandă pe baza reperul dat de mine. Nu au costat mai mult de 220 lei, când le-am luat eu anul trecut prin februarie-martie.

Posibil sa se poată face comandă inclusiv de la magazine de piese auto

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astăzi a fost zi cu timp alocat pentru mașină. Ne pregătim de un concediu prin țară. Am montat barele transversale și scutul EGR de la pick-up.ro. Rămân cam 22 de centimetri între scut și sol; am măsurat pe iarbă, deci nu e foarte exact. Pentru mine este super ok. 

Pentru că mă stresa un pic cablul de telefon care trecea în dreptul ecranului speram să găsesc 2 adaptoare usb (către dreapta și în jos), dar ce am văzut pe net nu prea m-a convins. În schimb am găsit un cablu usb de 90 de grade către dreapta. 

IMG_20210710_141920.jpg

IMG_20210710_143521.jpg

Editat de bvlad
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am bagat in priza de bricheta un adaptor cu doua usb-uri, cel de la camera, iar acolo la navigatie folosesc telefonul direct pentru android. Dar incerc sa evit sa bag waze ca astfel pastrez limita legala de viteza. Cu waze o mai calc..... Asa ca il tin ocupat cu un stick cu muzica. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Așa e, se încarcă foarte greu telefonul. L-am conectat pentru Android Auto - Waze/Google Maps și muzică. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...