Sari la conținut

camera marsarier de origine dacia duster


Postări Recomandate

Salutari,

Sunt posesor de Duster si intamplator in urma cu ceva timp m-am implicat in montarea de camera pentru marsarier pentru Duster. Evident am inceput cu propria masina si montajul a fost greoi... dar cu timpul (dupa ce am montat la cativa cunoscuti) am inceput sa capat experienta. Restul e istorie.

Ceea ce as vrea sa subliniez este ca am vaut o gramada de camere potrivite sau improvizate montate de dragul de a le monta... asa ca aveti grija ce montati si cum montati.

Pentru doritori va spun ca montajul corect al unei camere de origine la duster se face cu tot cu inlocuire bandou. deasemenea cablajul nu trebuie sa fie inadit din bucati si trebuie sa fie ecranat. 

Ca pont:nici un duster din cele enumerate mai sus nu este precablat. Precablarea poate exista pe majoriatatea berlinelor 2017+

Pentru doritori va pot ajuta cu piese de origine si/sau montaj profesional  la pret avantajos. Pentru:duster faza1, dster faza2, logan, sandero, clio4.

A.jpg

7.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 8 months later...
La 11.12.2018 la 0:49, cameremarsarier a spus:

salut,

Pitesti. valabil pt toti anii de fabricatie

 

ocazional am trecere prin slatina dar rar

Pentru Duster 2019 camera + bandou + navi + montaj care ar fi prețul ? Mă pot deplasa la Pitești...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...