Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 48
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

sper onest sa faca 2 versiuni separate. duster si grand duster. avantajul major al acestei masini sunt consolele scurte si proportiile foarte bune la exterior. daca ii fac fund de elefant strica tot c

Nu trebuie exasperat. Oricum, nu conteaza, sau nu mai conteaza. Deocamdata, a inceput razboiul media...amintiti-va campaniile anterioare si faptul ca primele desene aparute nu aveau nimic comun cu re

Voi chiar credeti ca au "transpirat" in prea imagini si informatii legate de noul Duster? Alea sunt doar asa, sa aiba lumea ce comenta.

Posted Images

Cam uratica. lateralul imi inspira citroenul ala pt cumparaturi, nu mai stiu cum ii zice, de are niste bucati mari plastic pe usi. In fata, inteleg ca buzica aia li s-a parut designerilor Renault o super descoperire, chiar daca seamana cu aia de la Passat, dar nu este atat de misto, si parca as fi continuat pe alta linie la Duster, ca ph1 si chiar si ph2 au personalitate. Iar spatele este sunderoist asa.

Editat de Negura
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spatele e horrror. sper onest sa nu fie asa.

fata e ok, pare o derivare din sandero.

 

din nou, ma obsedeaza ideea de ale face pe toate autobuze cu 7 locuri. cine doreste are dokker si lodgy stepway???. de ce tb sa aibe si dusterul mii de locuri ca sa rezulte un fund lung si inestetic??

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie exasperat. Oricum, nu conteaza, sau nu mai conteaza.

Deocamdata, a inceput razboiul media...amintiti-va campaniile anterioare si faptul ca primele desene aparute nu aveau nimic comun cu realittea.

Pe mine mine ma surprinde de exemplu, faptul ca, designerul sef a declarat clar ca, nu va fi cu 7 locuri deoarece gama are un asemenea tip...iar bombardamentul de fata exact pe asta este construit, io cred ca 7 locuri face parte doar din partea de impact cu NOU pentru cititor.

Editat de ISZY56
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie asa cum zice @fnicolau ... Altfel e nasol, Duster-ul meu ar fi primul si ultimul pe care il detin (motivul principal pentru care l-am ales acum 2 ani a fost design-ul foarte "spartan" si compact).

 

L.E Deja deschisesem un sheet in xls cu calculele pentru inlocuirea din 2017 :D

Editat de cosminium
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...