Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 49
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

eu lucrez la acea celebra companie petroliera, si am si mers cu acest pickup...nu am mers mult, doar un drive test de vreo 4..5 km, in teren accidentat. se comporta un pic mai bine decat un duster no

Poze noi:

Un Duster pickup doublecab in probe, interesant!     Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

Mie mi se pare foarte faina masina, si cred ca o sa aiba succes. Adica si cu limitarile transmisiei, ea poate fi foarte utila pt multe categorii de muncitori in tara asta, si la un pret sub pick-up-urile concurentei. Nu cred ca toti vor sa faca offroad cu marfa, ci mai degraba sa se descurce unde in general 4x2 nu mai poate. Si avand "lock" la dispozitie, e mult peste utilitarele de gen Kangoo 4x4.

Si cand nu munceste cu ea, proprietarul masinii poate sa mearga cu ea si in vacanta, mii de km, cu 160km/h pe autostrada - lucru pe care nu cred ca o sa-l faca cel cu Papucul clasic...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se pare o varianta interesanta si poate mai practica din anumite puncte de vedere decat modelul de baza.

 

Off-topic: Din moment ce nu va potoliti ma vad obligat sa impart cateva cartonase: @bmcpst - ai o avertizare verbala, restul au primit pedepse.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crew cab-ul arata chiar mai interesant, decat camioneta. Pierde un pic din abilitatile in teren prin lungirea caroseriei in spatele punti spate, dar devine mult mai practica dpdv masina de familie/firma. Sper sa existe optiune si pentru o carosare din fibra a benei (eventual cu geamuri din plexiglas), asa cum exista la mai toate crew cab-urile cu nume de pe piata.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...