Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 49
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

eu lucrez la acea celebra companie petroliera, si am si mers cu acest pickup...nu am mers mult, doar un drive test de vreo 4..5 km, in teren accidentat. se comporta un pic mai bine decat un duster no

Poze noi:

Un Duster pickup doublecab in probe, interesant!     Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted Images

Nu am inteles daca e complet Dacia sau in cooperare cu romturingia. Oricum sper sa se mai gandeasca la balamalele acelea de la bena, pt. ca nu le vad bine la un heavy duty.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se pare o varianta interesanta si poate mai practica din anumite puncte de vedere decat modelul de baza.

 

Off-topic: Din moment ce nu va potoliti ma vad obligat sa impart cateva cartonase: @bmcpst - ai o avertizare verbala, restul au primit pedepse.

 

Limba romana de cele mai mute ori are 2 intelesuri. Uneori cititorii unui post inteleg cam invers fata de cum a scris sau gandit cel care posteaza. Sunt cat se poate de sincer cand am spus ca i-am simtit lipsa lui @comanr, pentru ca eu unul chiar gustam replicile lui chiar daca pe multi deranjau. Cat despre avertizarea mea verbala, nu ma opun absolut deloc. Daca consideri ca trebuie sa fiu banat, nu e nici o pb. respect ca si pana acum pe ceilalti forumisti, si voi intra pe forum dupa expirarea banarii. :flowers:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este o masina foarte buna pentru oamenii care o folosesc pentru servicii in domeniul industrial si nu numai. Bena e buna pentru a cara scule , generatoare , aparate de sudura pentru ca sa nu bagi in masina toate mirosurile sau substantele periculoase.Cabina poate adaposti 4-5 lucratori fara probleme. Acest gen de activitate este destul de raspandit la noi si cu toate ca nu e off road trebuie sa intri pe drumuri forestiere, inundate, mlastina , drumuri dezafectate samd. Nu prea sunt solutii cu raport calitate pret pe segmentul asta. Eu folosesc Dusterul la munca si daca as fi avut posibilitatea sa optez as fi facut-o pentru masina in cauza.

In plus chiar ca arata bine!!

Editat de bobcat
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau are faruri cu lupa? Poate chiar xenon? Arata fr profi, adica nu par chinezarii.

,

 

Asa mi sa parut si mie ca ar avea faruri cu lupa, dar si stopuri cu leduri.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...