Va salut pe toti!
De azi sunt posesorul unui Duster descris in titlu, versiunea comfort, fara alte extrasuri decat culoarea (deci fara tableta aia de navigatie si toate cele legate de ea). Sunt bucuros, normal, dar inca sceptic, daca a fost cea mai buna alegere pentru ca nu am facut decat 15km cu el. Am avut de ales intre un Freelander 2 in garantie inca un an, 2013, 185mkm la 12000euro, un Subaru XV nou (benzinar aspirat de 2l) la 27000 si acest Duster la 17400. Am ales Dusterul dupa ce m-am dat cu toate in test drive. Freelu mi se parea ca tangheaza in afara orasului pe sosele ok si av