Sari la conținut

Clasament

Conținut Popular

Afișez conținut cu cea mai mare reputație pe 15.01.2018 în toate secțiunile

  1. Va salut pe toti! De azi sunt posesorul unui Duster descris in titlu, versiunea comfort, fara alte extrasuri decat culoarea (deci fara tableta aia de navigatie si toate cele legate de ea). Sunt bucuros, normal, dar inca sceptic, daca a fost cea mai buna alegere pentru ca nu am facut decat 15km cu el. Am avut de ales intre un Freelander 2 in garantie inca un an, 2013, 185mkm la 12000euro, un Subaru XV nou (benzinar aspirat de 2l) la 27000 si acest Duster la 17400. Am ales Dusterul dupa ce m-am dat cu toate in test drive. Freelu mi se parea ca tangheaza in afara orasului pe sosele ok si av
    1 punct
  2. 22DCI este Costin Dumitrescu pe fb, intreaba-l, posibil insa sa raspunda mai greu.
    1 punct
  3. Evident daca spune unul cu acces la informatii inseamna ca asta e adevarul absolut. Daca te-ai documenta, ai intelege ca facelift in domeniul auto e mai putin decat trecerea de la duster 1 la duster 2, deaceea am facut analogia cu octavia si golf, care impart exact aceasi platforma. Acum dupa parerea ta, de purtator de opinie, in afara de citatul din torquemada, ce alte aspecte califica acest model ca un facelift? Ce piese de caroserie sunt interschimbabile intre duster 1 (ph1 si ph2) si duster 2? Daca tot iti sustii afirmatia, te rog sa o faci pana la capat. Citat de pe
    1 punct
  4. Interesant ce spui de Hill Assist, nu mi-a pus probleme la Dusterul anterior si la nicio masina, mi se pare o functie utila. Apropo de centurile de siguranta, am vazut in showroom ca nu se mai pot regla pe inaltime. Din fericire, pozitia lor nu ma deranjeza. Nimeni n-a remarcat si laudat pana acum prezenta celei de-a doua prize 12V, pe polita de dupa tetiera spate dreapta. Vad ca tot remarci scrumiera. Eu ii spun pusculita pentru fise de parcare si pentru carucioare de supermarket. Fumatul in masina e dauna totala dpmdv
    1 punct
  5. A condus cineva camioneta cu 2 locuri,cea de la petrom?Ma intereseaza poziția la volan față de un duster normal.
    1 punct
  6. Si eu feedback pozitiv pentru KO2, am iesit zilele trecute prin niste pietre taioase rau, o anvelopa stock de pe alta masina a cedat, KO2 nu au schitat nimic, presiune 1,6 bari. De asemenea sunt multumit de ele si prin noroi unde chiar se descurca super ok pentru o anvelopa AT. Singura problema reala a lor este comportamentul pe ud, care variaza intre slab si foarte slab spre periculos, dar daca se merge cu grija, nu sunt probleme.
    1 punct
Acest tabel lideri este setat pe București/GMT+03:00

×
×
  • Creează nouă...