Sari la conținut

Postări Recomandate

unde e asa mare zapada pe langa Cluj ca si eu vreau sa ies la plimbare pe zapada, dar nu am gasit atata zapada:(

 

Stolna 12 km V de Clu, vezi harta anexataj

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 225
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Un traseu scurt si frumos mai ales iarna pentru cei care sunt in zona Rasnov-Bran.

Vine, viiiiine, plimavala!

Duter curubeu

Posted Images

  • 2 weeks later...

Apropo! Nu ma pot obisnui cu pragul pronuntat. Din acest punct de vedere Dacia 1300 era lux! Vesnic dupa o iesire am noroi pe pantaloni in zona din spatele gambelor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate cu pragul si cu pantalonii. M-a deranjat si pe mine pana cand mi-am dat seama ca e un semn de recunoastere a dusteristilor :). Unii poarta embleme, altii poarta ecusoane, noi dusteristii purtam o urma pe cracul stang al pantalonilor (sau pe dreptul daca suntem pasageri).

 

Azi, dupa o zbenguiala prin noroaie, masina arata impresionant. Stropita de jos pana sus arata ca un razboinic intors din lupta. Nu m-a lasat inima sa o spal cu toate ca dimineata trebuie sa plec la un parastas unde nu cred ca o sa dea bine. Dar cred ca o las la cateva blocuri distanta si merg pe jos.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In week end dupa ce iesim in natura indiferent de temperatura furtun urmat de garaj.

Ar fi EXTRAORDINAR pentru masina ta, dupa furtun sa nu vada garajul imediat. Se stie de cand lumea ca masina... si dupa ce a mers prin ploaie sa stea afara... s-o sufle vantul si pe sub ea, Caci altfel, rugina va fi ca la ea acasa...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...