Sari la conținut

Suport ochelari in spatiul pentru maner


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 18
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Duster-ul ph2 nu avea airbag cortină. Duster -ul HJD are airbag cortină, există riscul de a găuri airbagul sau de a construi proiectile (in caz că sare airbagul). Eu aș copia ce a facut fabr

@nsa  Poze cu suportul instalat.

La Dusterul din semnătura am montat în aceleași găuri care ar fi fost pentru mânerul de viraj (dacă mașina ar fi fost cu volanul pe dreapta). Nu mai rețin dacă a trebuit să dau vreo gaură suplime

Posted Images

8200826850 cred ca este codul pentru modelul vechi. Se gaseste pe mai multe site-uri. Firesc ar trebui date alte gauri in caroserie, dar cred ca se pot da altele in suport incat se se alinieze cu cele din caroserie (din ce am reusit sa vad ar fi loc in acele urechi de prindere chiar daca noile gauri ar fi cumva la limita materialului). Si gasite cumva acele clipsuri de prindere (sau ceva similar)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Am reusit sa imi fac timp si sa montez (cam 5 minute a durat totul) suportul luat de pe aliexpress. 
 

M-am folosit de gaurile apropiate, asta doar ca sa aiba surubul unde sa se duca. In rest venea cu un plastic in care se ancora. 
 

Am fost placut surprins sa descopar ca sistemul de inchidere este unul cu soft close. 
 

IMG_1546.thumb.jpeg.762684f1d4b7d693271566dc95550b3b.jpegIMG_1547.thumb.jpeg.2f9fb813ce8db7760112e75cf6c9428b.jpeg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...