Sari la conținut

Duster 1.3TCE 150CP GPF 4x4 - SL Orange - Gris Comete


Postări Recomandate

Ca sa nu primim din nou plângeri ca stricam frumusețe de jurnal, poți încerca o căutare pe forum dupa "TPMS" și găsești kilometri de informații și opinii.

Mak, tare asta cu "nu-i stres, da' ma enervez ":))

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 235
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Blocatorul de volan se poate distruge/dezmembra/dezinstala foarte usor, in concluzie nu merita. Vezi pe Youtube canalul asta, chiar are o masina cu blocator de volan pus de hot ( cred ca e episodul cu

Rabdare...cand va ajunge masina, te va contacta dealerul. Ca sa iti ocupi timpul, vezi accesoriile disponibile si daca ai nevoie de ele. Cauta pe net pretul, ce presupune montajul, ce benefi

Coduri OEM Lichid de vara 5L - 7711238966  Lichid de iarna 5L - 7711238976

Posted Images

Asteptam zapada sa ne dai un feedback despre cum se comporta masina in conditii de iarna. Apropo de asta, chiar ma gandeam ca am putea cauta un loc unde sa putem testam in paralel Dusterele noastre , o franare de la 40 kmh, sau un demaraj pana la 40kmh, chestii d'astea amuzante care ar putea sublinia diferentele intre variante.

Hai cu zapadaa! :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum 1 oră, razvancc a spus:

Asteptam zapada sa ne dai un feedback despre cum se comporta masina in conditii de iarna. Apropo de asta, chiar ma gandeam ca am putea cauta un loc unde sa putem testam in paralel Dusterele noastre , o franare de la 40 kmh, sau un demaraj pana la 40kmh, chestii d'astea amuzante care ar putea sublinia diferentele intre variante.

Hai cu zapadaa! :)

e simplu. dieselul o sa plece suparat acasa :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tin pariul. sa nu ma faci sa l pierd! ii dai blana, da? doar ai 150 CP nu ca amaratul ala fumegator :)))

 

Editat de foxbat
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E excelent. Cred ca si pe drum ala putem face testele. Am eu walkie-talkie, doua chingi, una de tractare si una de ancorare cu clichet, cazma, luam si vreo doua conuri de semnalizare ca sa marcam linia de start/finish,  pozitiile masinilor etc. Mai am si o camera de filmat cu magnet, o punem la treaba ca sa ne laudam apoi pe forum cu activitatile amuzante :)))

P.S. Toata lumea iese castigatoare, ne distram , nu ne intrecem :P

P.P.S Daca faceti pariuri va taxam 50% din castiguri, pentru combustibil.

P.P.P.S Nino, ai terminat cu rodajul?

Editat de razvancc
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak locked și unlocked this topic
  • Mak locked this topic
  • Mak unlocked și locked this topic
  • Mak unlocked și locked this topic
  • Mak unlocked this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...