Sari la conținut

Hărți MediaNav 1.0.13.3


Postări Recomandate

Bulgarul meu la primul upgrade ,,moca" a trecut de la 2017-Q2 la 2018-Q4. Asta se intampla in august 2019, auto fiind cumparat in iulie 2019 si an fabricatie tot 2019..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 58
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Buna ziua baieti. Cum Deviza acestui forum este: RESPECTA, AJUTA, INDRUMA SI ASCULTA, eu va multumesc tuturor pentru sfaturi, am tinut cont de ele si am reusit. MediaNav cu versiunea 1.0.13.1, 1.0.13.

Revin cu ce am promis. Daca admin considera ca este bine pentru ajutorul colegilor atunci totul este bine venit. Am descris pasii exact cum am procedat eu. Aveti un fisier in arhiva cu detalii. T

Exista experimentati pe forum dar posibil sa dai aceiasi bani..Tu vrei ieftin si bun sau gratuit.NU se poate!

Posted Images

Salut. Am hartile Here Q2 (iunie 2020)., daca doreste cineva si TomTom (Decembrie 2019).

Acum 20 ore, cosmin72 a spus:

salut , eu am luat masina 2019 si nemernicii nu mi-au spus de posibilitatea de upgrade gratis  , acum mai pot face upgrade la harti gratis??

Da, ai avut dreptul la upgrade in primele trei luni gratuit, acum contra cost. Inseamna ca tu ai pe mașină harti din 2017. Eu am cumparat-o in Iunie 2020 si a venit cu harti Here Q2, din 2017.06.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Harta Here Q2 RO si BG (14.06.2020)

Link download:

https://drive.google.com/file/d/1phUguuF-rzDjgbx1cvTVlves7mHYimU9/view?usp=drivesdk

 

POI  Q2 RO si BG

Link download:

https://drive.google.com/file/d/1poaytgiGyjDY7JjeKvgBhSFKaGTEtLyy/view?usp=drivesdk

 

Editat de Sery72
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...
La 12.07.2020 la 14:18, Sery72 a spus:

Salut.

Am instalat pentru testarea iGO pe Medianav 1.0.13.3 (care il am eu), toate fisierele care se afla instalate pe un iGO full , se instaleaza perfect dar iGO de pe Medianav este limitat, deci nu vede folderele phenome, car, tmc este limitat doar pentru map.poi,speedcam,building, asa ca am facut script-uri pentru stergerea folderelor inutile. Daca aveti nevoie sa stergeti un folder inutil din iGO, instalat de cineva, imi spune-ti si va trimit un script care sterge fisierul respectiv.

Am sa postez exact ce trebuie, pentru sters si instalat foldere.

Link de descarcare:

https://drive.google.com/file/d/1YDPXpqVGZ-qD9hLrm6GYwpJA6oc7cy1q/view?usp=drivesdk

Functional 100%.

Toate cele bune.

Sa se stie. Am gasit un script pe un forum din Italia, eu l-am deschis si modificat calea pentru fiecare dosar din iGO.  Asa ca acum poti sterge tot ce vrei din structura iGO, fara a instala ceva in Medianav.

Scriptul de stergere a licentei, nu il folositi decat daca ati populat folderul cu licente care nu functioneaza. Dupa ce ati sters licenta, butonul "De acord", ramane intunecat, iGO nu mai deschide, nu te speria, totul este normal. Pentru a scrie o licenta sau mai multe, folositi asta: 

Link de download:

https://drive.google.com/file/d/1Yhs7XAF285kS-x-BvQyWFoDPjbDANxZQ/view?usp=drivesdk

Eu folosesc licenta mea.

Deschide folderele "Licenta iGO > nng > license" si aici este o licenta pusa de mine ( renaultdealers_pack.lyc ), daca ai o licenta, atunci foloseste-o, ramane doar ( device.nng ), plus licenta ta.

Scrie pe stick ce se afla in dosarul"Licenta iGO" si mergi la masina, in 12 - 15 secunde este gata.

100% functional.

 

Salut. Am nevoi de ajutorul tau. Daca poti trimite si mie un script care  sterge fisiere. Cred ca am adaugat prea multe si nu mi se mai deschide. Se deschide greu navigatorul acum. Si asi vrea sa sterg de pe el tot si sa instalez din nou.  multumesc 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...