Sari la conținut

Postări Recomandate

Da-mi un PM.

 

Cred ca o sa iti dau si eu unul pentru ca am instalat Menavrus si sunt puzzled si nici nu prea am rabdare sa citesc documentatia pentru ca mi se pare facuta pentru cineva care e familial cu acest software deja. As vrea sa instalez si o camera si inteleg ca acum ar functiona si una wireless. Clar am nevoie de ajutor :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 558
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

La Duster dec 2022 microfonul se afla deasupra parasolarului  , chiar daca in manual scrie ca e la oglinda ,la oglinda a ramas doar senzorul de temperatura .

Păi tu nu ai avut nici radio (din ce am reținut) de ce ai avea microfon instalat ?!  

Ai mare grijă  cu MN4, nu există ceva aşa simplu ca totalcommader, Recomandarea este să mergi la cineva cunoscut ( sau măcar de încredere ) adică să stie ce are de făcut,... Vorbim de linux, sw 9

Posted Images

Revin cu vesti.

Va spusem acum ceva timp ca l-am intrebat pe electricianul de la dealer-ul Dacia, de la care am luat masina, daca pot monta camera video de mers inapoi direct pe Medianav, fara sa pierd garantia. Raspunsul lui, la acea vreme a fost ca nu se poate, oficial (pentru ca functia nu e activata in medianav).

 

Azi m-a sunat sa-mi spuna ca au aparut in reteaua Dacia camere video de mers inapoi. Se pot comanda si monta la dealeri.

Pretul camerei este de 75 euro fara TVA si fara manopera de montaj. Cica se aduc pe comanda, in 2 saptamani (probabil la inceput nu risca sa faca stoc pentru ca nu stiu daca se cer).

 

Marti ma duc sa dau comanda si revin cu informatii noi dupa ce o montez.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intreaba-l daca se leaga pe medianav, sa nu te trezesti ca iti pune inca un display dedicat pt ea; medianav nu are echipat conectorul (partea din cablajul masinii) cu pinii necesari si am mici indoieli ca oficial exista un kit de montaj pt asta

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum l-am sunat si l-am intrebat. Mi-a spus ca se leaga direct pe medianav (vezi pe ecranul medianav-ului ce filmeaza camera in spate si liniile de ghidaj).

Camera este un accesoriu oficial si, daca e asa cum zici tu (ca nu are conectorul echipat cu pinii necesari) probabil ca vine si un kit de montaj o data cu camera.

Va spun mai multe dupa ce o montez

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum l-am sunat si l-am intrebat. Mi-a spus ca se leaga direct pe medianav (vezi pe ecranul medianav-ului ce filmeaza camera in spate si liniile de ghidaj).

Camera este un accesoriu oficial si, daca e asa cum zici tu (ca nu are conectorul echipat cu pinii necesari) probabil ca vine si un kit de montaj o data cu camera.

Va spun mai multe dupa ce o montez

Spune-mi te rog, la ce dealer din Bucuresti montezi camera, poate ajung si eu in perspectiva. Multumesc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak changed the title to Medianav radio dab
  • Mak pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...