Sari la conținut

Duster 1.2 tce 125 Cp confort


Postări Recomandate

Astăzi am recreat condițiile în care se manifesta problema blocării computerului de bord, și, surpriză..... Se blochează ??????. Pentru moment rămâne cum am stabilit. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 94
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Revin cu o părere despre Duster. Wow!!!!. Am mers cu el la un drum spre București să îi fac test drive la viteza și mi-a plăcut.La întoarcere am dat de un trafic oprit complet datorita unui accident î

@dragosb, cred ca @dancolt79 stie foarte bine ca 1.2 Tce nu are DPF (cred ca are EGR, dar s-ar putea sa ma insel, nu sunt de specialitate). @dancolt79 se referea la faptul ca nu a ales diesel-ul

A ajuns in sfârșit. Mâine scriu câteva impresii. După rodaj un review-uri sper eu lămuritor pt cei ce caută informații despre el.

Posted Images

Sigur o rezolva cei de la Dacia. Sper ca pana in mai cand vine si Dusterul meu sa fie in regula.

@Dancolt79 versiune confort are cumva si tweetere in dotare sau acestea sunt disponibile doar in echiparea prestige?.  Multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@xxfiles Habar n-am tipul de difuzoare pe care le are masina. Are si se aude bine la maxim din sursa digitala , rezonabil din radio . Bineinteles nu am pus difuzoarele la maxim decat ca experiment. Nu excelent dar bine

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca are pe plansa de bord (pozitionate spre parbriz) doua boxe de diametru 5-7 cm inseamna ca are tweetere. In optiuni nu apar tweetere la nici o versiune de echipare, dar speram ca daca am ales Medianav Evo poate sunt prezente.

Editat de xxfiles
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...