Sari la conținut

Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia A Xi-A


Postări Recomandate

vin cu o propunere/sugestie pe care o fac organizatorilor si mai ales celor care sunt de prin preajma Timisoarei. Vad ca se doreste o promovare locala asa ca ar fi bine sa incercati sa faceti public evenimentul cat de mult posibil, pe diverse cai media (TV post local, ziare, retele sociale) dar si prin afisare de banere sau afise pe masini.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 215
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cateva din pozele culese de pe Facebook de la participanti, sau facute de mine, de la eveniment.   Mult mai multe poze vor urma in curand.

Tapatalk    

Posted Images

vin cu o propunere/sugestie pe care o fac organizatorilor si mai ales celor care sunt de prin preajma Timisoarei. Vad ca se doreste o promovare locala asa ca ar fi bine sa incercati sa faceti public evenimentul cat de mult posibil, pe diverse cai media (TV post local, ziare, retele sociale) dar si prin afisare de banere sau afise pe masini.

Evenimentele IND, sunt organizate, in primul rand, pentru participantii (membrii ai forumduster.ro) din aceasta comunitate.

Ele au ca scop aducerea la cunostinta participantilor a unor zone din tara si a promova zonele respective pentru ei, nicidecum strangerea cat mai multor participanti din acea zona la un eveniment (National).

Sunt convins ca, cei care stau in zona Timisoarei (cazul acestui eveniment) nu au nevoie sa ingramadeasca la un eveniment (care si costa ceva), in situatia in care, pentru o plimbare, se pot constitui si intr-un grup mai mare/mai mic sa faca acele trasee.

Cativa participanti din TM la acest eveniment sunt pentru ca fac parte din aceasta comunitate si pentru ca, multi dintre ei, chiar se plimba prin toata tara pentru a participa la evenimente organizate de/pentru aceasta comunitate

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

In atatea editii de IND organizate, am vazut multi care au zis ca vor sa vina si... n-au venit!

Si... in sondajul cerut de mine scria simplu si concret:

Lansez un sondaj la care doresc sa raspunda strict atat cei care s-au inscris pana acum cat si cei care se vor inscrie in urmatoarele zile (dar raspunsul sa-l dea dupa ce fac inscrierea)!

Ce-i asa mare filosofie sa respectam o cerinta si sa fim ontopic?

 

 

Editat de danielcojocar
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...