Sari la conținut

Postări Recomandate

Pretul tau dgc_1979 este bun si cred ca o vei da repejor tinand cont ca un Duster 1.6 4X2 echipare Laureate costa 13.400 E pe siteul Dacia(si daca scazi un eventual ticket rabla+whatever reducere ar mai oferi Dacia pretul tau tot este cu ~ 1000+ euro mai mic).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 58
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

In plus am vazut la IND cum se comporta cu masinile cei care le inchiriaza...

Eu nu am spus ca nu este posibil in alte judete, doar ca la serviciul inmatriculari am fost refuzat. Politicos - daca asta conteaza. Si cum masina a fost castigata la un concurs, parca nu as inmatric

Nu stiu ce sa spun, eu calculasem ca masina costa 13.500 de euro, i-am mai pus folie omologata RAR si jante de aliaj Dezent noi. Dar toti imi ofera niste sume incredibile - am avut de la ,,binevoitori

Nu stiu ce sa spun, eu calculasem ca masina costa 13.500 de euro, i-am mai pus folie omologata RAR si jante de aliaj Dezent noi. Dar toti imi ofera niste sume incredibile - am avut de la ,,binevoitori” si 7.000 de euro - ca e benzina si stii ca e 7 lei/litrul... Chiar astazi m-a sunat un asemenea domn respectabil- Bucurestean cu parc auto, cum s-a dovedit ulterior.

Eu trag speranta ca , chiar si cu un voucher de 6500 de ron scazut din pret tot e o diferenta de cam 2.000 de euro pana la una noua. Am sa incerc sa postez chiar si aici pe Bursa, daca auziti pe cineva care vrea Duster sau Qashqai

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa spun, eu calculasem ca masina costa 13.500 de euro, i-am mai pus folie omologata RAR si jante de aliaj Dezent noi. Dar toti imi ofera niste sume incredibile - am avut de la ,,binevoitori” si 7.000 de euro - ca e benzina si stii ca e 7 lei/litrul... Chiar astazi m-a sunat un asemenea domn respectabil- Bucurestean cu parc auto, cum s-a dovedit ulterior.

Eu trag speranta ca , chiar si cu un voucher de 6500 de ron scazut din pret tot e o diferenta de cam 2.000 de euro pana la una noua. Am sa incerc sa postez chiar si aici pe Bursa, daca auziti pe cineva care vrea Duster sau Qashqai

Pune anuntul pe bursa. Nu "te discuta" pe acest topic despre problema cu samsarii.

Pana la urma, masina ta este o masina noua si isi merita pretul!

Referitor la numerele rosii... mergi la politie si spune ca vrei un nou set de numere rosii si... sunt obligati sa-ti dea. Ca doar legea nu e diferita la Galati fata de restul tarii. Basca mai ai si problema ca daca vine un cumparator, poate vrea sa se dea cu ea ceva mai mult si... nu poate ca n-ai autorizatie de circulatie...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa spun, eu calculasem ca masina costa 13.500 de euro, i-am mai pus folie omologata RAR si jante de aliaj Dezent noi. Dar toti imi ofera niste sume incredibile - am avut de la ,,binevoitori” si 7.000 de euro - ca e benzina si stii ca e 7 lei/litrul... Chiar astazi m-a sunat un asemenea domn respectabil- Bucurestean cu parc auto, cum s-a dovedit ulterior.

Eu trag speranta ca , chiar si cu un voucher de 6500 de ron scazut din pret tot e o diferenta de cam 2.000 de euro pana la una noua. Am sa incerc sa postez chiar si aici pe Bursa, daca auziti pe cineva care vrea Duster sau Qashqai

Salut,mergi si vorbeste la apan pe centura sa o lasi la ei.Se dau repejor masinile la ei.Eu m-am chinuit cu un hyundai 6 luni,iar ei au vandut-o in 3 saptamani.In general cunosc oamenii care sunt interesati de duster,merita sa incerci.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...