Sari la conținut

adutzu81

Members
  • Număr conținut

    198
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

  • Zile Câștigate

    3

adutzu81 a câștigat ziua ultima dată pe 19 Septembrie 2014

adutzu81 a avut cel mai apreciat conținut!

Reputație Comunitate

34 Excelent

Despre adutzu81

  • Rang
    Senior

Vizitatori Recenți Profil

1.085 citiri profil
  1. Azi un urma ninsorii am testat inca o data sa zic asa anvelopele de la pirelli sottozero,in general i-si fac treaba bine mai ales tinand cont si ca masina nu este un 4x4 veritabil.Am ramas inpotmolit doar intr-o portiune unde zapada viscolita avea cca50-60cm,dar cu potin efort am iesit fara mari probleme.Per total sunt multumit de ele.
  2. Vroiam sa stiu la ce sa ma astept de la ele,la noi in tara e cel mai dificil
  3. Multumesc pt pareri ,ieea e ca am doar de tranzitat romania de la Nadlac la Galati atat,cand ajug acasa le pun pe cele de iarna(Pirelli sottozero).Da sunt cele continental.
  4. In cateva zile urmeaza sa vin acasa si cum cauciucurile de iarna adevarate sunt acasa va intreb pe cei care le-ati folosit pe cele de fabrica iarna cam cum se comporta.
  5. Da eu am acest model si sunt foarte multumit de ele,anul trecut am trecut cu ele prin zapada pana la praguri fara probleme.
  6. Mersi pt raspuns,dupa cum mi-am imaginat e destul de complicat(financiar) asa ca dupa CE trec cele 6luni vin a casa so o trec pe alt nume e mai ieftin asa
  7. Salut,ai reusit s-o inmatriculezi?sau e inca in curs...da-mi si mie te rog mai multe detalii cu schimbatul bordului te rog. Cu farurile ce ai mai facut?ca am impresia ca in uk inca nu e modelul tau...Ai aflat cat ajunge inmatriculatul la ei? Mersi frumos si o seara buna.
  8. si eu l-am intrebat acum ceva timp si din cate am inteles pt duster doar mestesugite gasesti ceea ce nu ar fi atat de ok.
  9. da am aflat intre timp dupa ce initial m-am dus la astia la reprezentanta si chiar au vrut prima data sa-mi schimbe una din planetare.....dupa s-a trezit unul pe acolo sa se uite pe site-ul lor cu dacia si a lamurit misterul....
  10. Ca aici pe ebay-uk nu gasesc nimic din ce-mi trebuie
  11. Ai idee pe unde se fabrica dusterele cu volan pe dreapta?
  12. Daca e cineva pe care-l bate gandul sa se plimbe prin UK viteza maxima pe autostrada e de 120/h dar cu dese limitari pana la 50/h si atentie la radarele(camerele) fixe,oricum acestea sunt anuntate de semne din timp si cu marcaj pe sosea de unde papa unde te iradiaza
  13. Oricum cb-ul dupa nadlac catre europa are rolul de informare atat ca in rest viteza de 130/h e suficienta iar in germania nu este limita pe stradutele lor
  14. Daca-l fac la fel de bun ca loganul pick-up au dat iar lovitura
  15. Am uitat sa-ti spun ca cb-ul e foarte bun ca vrei diverse informatii,doar intrebi si gata
×
×
  • Creează nouă...