Sari la conținut

Ce OPTIONALE merita achizitionate la Noul Duster - facelift


Postări Recomandate

Dacă tot au mutat toba în fața punții spate, de ce oare mai diferă configurația portbagajului? Nu ar fi fost mai economic o singură soluție pentru carosarea consolei spate?

daca te uiti pe dedesubt nici macar nu au scos protectia termica de la vechea toba.....eu am alta intrebare...la benzinar 4x4 1.6 16v unde au pus toba finala in noua configuratie? pentru ca cea de la diesel e exact pe locul primei tobe de la benzinarul fara facelift......
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 68
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Iti dau eu cateva exemple... (ca am avut radioul de origine pe PH2 si m-am upgradat cu un MediaNav da' nu la banii de la producator... ) - Muzica de pe stick se aude in aceleasi difuzoare mult mai bi

1. Exista la sofer buton de blocare a geamurilor spate. 2. Nu stiu daca pe versiunile de baza exista, dar eu am deja cd-player cu bluetooth si integrarea telefonului, sa-l iei pentru medianav, depind

Si eu am aparatori de noroi de la 0 KM insa pragurile tot se murdaresc, manerele de la usi tot sunt murdare. Banuiesc ca intr-o proportie mai mica insa sunt. Luneta parca e o idee mai curata. Eu le-am

Posted Images

  • 2 months later...

Merita aparatorile de noroi? Ati simtit vre-o diferenta? Eu momentan nu am si mi se murdaresc foarte tare pragurile (o bucurie cand intri/iesi din masina), plus ca-mi sare foarte multa mizerie sub manerele de deschidere a usilor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut pe alta masina aparatori de noroi si le-am rupt in primul namete, basca ca s-a smuls si era sa imi rup / crap si bara spate, asa ca nu stiu daca merita efortul, dar asta e doar parerea mea.

 

Astea de pe Duster sunt moi, flexibile, nu tari si rigide ca alea de pe Logan care mai mult te incurcau in zapada.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aparatorile de noroi puse pe masina din prima saptamana. Cand le-am pus prima data le-am prins doar in gaurile ce le aveau ele pt suruburi si, intradevar mi s-au smuls. Dupa aia, am pus mana muncitoreste si le-am dat a padure de holtzshurub-uri cu palarie lata ca doar se prind in plastic. De-atunci nu mi-au mai cazut niciodata si nici bara nu s-a sfasiat.

Ca sa-i raspund si lui @ddalcu, nu scapi de mizeria de pe praguri si nici de cea de pe haion! Poate o fi ceva mai putina dar tot este! De mizeria de pe praguri ai sa scapi atunci cand se vor spala drumurile, adica... NICIODATA la noi in tara!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aparatorile de noroi puse pe masina din prima saptamana. Cand le-am pus prima data le-am prins doar in gaurile ce le aveau ele pt suruburi si, intradevar mi s-au smuls. Dupa aia, am pus mana muncitoreste si le-am dat a padure de holtzshurub-uri cu palarie lata ca doar se prind in plastic. De-atunci nu mi-au mai cazut niciodata si nici bara nu s-a sfasiat.

Ca sa-i raspund si lui @ddalcu, nu scapi de mizeria de pe praguri si nici de cea de pe haion! Poate o fi ceva mai putina dar tot este! De mizeria de pe praguri ai sa scapi atunci cand se vor spala drumurile, adica... NICIODATA la noi in tara!

 

Mda, atunci renunt la ideea de a mi le monta. Multumesc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am aparatori de noroi de la 0 KM insa pragurile tot se murdaresc, manerele de la usi tot sunt murdare. Banuiesc ca intr-o proportie mai mica insa sunt. Luneta parca e o idee mai curata. Eu le-am montat pentru ca arata bine, sunt moi si zic eu ajuta in trafic pe cei din spate(arati respect fata de participanti).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...