Bună seara tuturor! La mulți ani! Pentru mâine sărbătoriților!
Am ajuns la aproape 73000 km. Totul este ok mici zgârieturi 😔. I-am montat un deflector pe capotă. Ce navigație aftermarket îmi recomandați să montez ?
1
punct
Acest tabel lideri este setat pe București/GMT+03:00
De fiecare dată când dai mai întâi click pe unul din aceste linkuri de mai sus, iar abia mai apoi cumperi, ajuți forumul cu un mic comision care se întoarce în contul de afiliere.
Inregistrare/Autentificare
Pentru a putea posta, te rugam sa te inregistrezi / autentifici.