Asa am crezut si eu, ca depinde cine foloseste masina, insa masinile sunt date unei singure persoane, toata durata de exploatare de 3 ani sta la un singur sofer, in plus sunt oameni cu experienta foarte mare la volan, nu sunt copii teribilisti si un alt aspect este ca problema se repeta pe doua masini din zone diferite, una in Timisoara si una in Bucuresti. OK sund in acord cu voi ca la abreaj poate a fost si soferul vinovat insa sa stiti ca nu erau semne de stres mecanic pe placa de presiune, dar sa spunem ca nu este vina producatorului, insa cele doua turbine sunt sigur problema de fabricati