Sari la conținut

Noul Motor 1.3 TCe - 128 & 148 HP

Postări Recomandate

@nicuadrian13 ma intrebai pe celalalt topic - iti raspund aici : eu am comandat masina in ianuarie , inca se mai producea Duster PH2  cu motorizare 1.3 TCE 4x4;  de prin aprilie cred ca s-au primit comenzi doar pentru facelift; ca motorizari nu stiu sigur ce e disponibil; posibil sa se mai poata 1.3 tce 4x4 si 1.5 dci 4x4, dar e o banuiala. Mai bine intrebi la reprezentanta.

Pana de curand multi laudau doar 1.5 dci si se temeau de 1.3 tce.. ca e motor nou ca nu stiu ce... acum multi il cauta. Ma bucur ca am apucat sa comand 1.3 cu 4x4. 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 35
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

https://allroader.ru/renault-duster-2019-72320-2/ Pe scurt, o sa apare o motorizare noua pe Duster, 1.3 litri TCe cu doua variante de putere: - 128 hp / 240 Nm - 148 hp / 250 Nm

dCi115CP e cu Adblue, vine cu probleme specifice, H5H-ul (1,3TCe) nu are momentan probleme specifice majore

Ai suficiente cazuri prezente aici și pe social media de proprietari de Duster ph3 cu Adblue care au probleme la sistemul Adblue (de la mesaje pe bord până la imobilizare) mai toate terminându-se cu i

În configurator nu mai apare 1.3 4x4.Nu mai apare nici varianta SL ORANGE cu 4x4 150 cp..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...