Sari la conținut

Postări Recomandate

ok, o sa-ti trimit versiunea 9.1.3 downgrade ( nu face altceva decat sa reinstaleze versiunea deja existenta de tine). Sper sa te ajute. 

Link catre descarcare: https://mega.nz/#!GlkVTIDC

Cheia de decriptare este :Yu3BicT4rmjXLt1FUz9BWpQZzMzttK4QKgNA4mVBWqo

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 426
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Tutorial actualizare harti MediaNav gratis cu Supermodd Eu personal am cumparat de curand un Duster din 2017 la mana a doua si am descoperit MediaNav-ul. Am fost incantat de navigatie cand am vaz

Am actualizat versiunile de SuperMod la 2.3. Pentru Evolution prin acest update se extinde compatibilitatea incepand cu versiunea 6.0.3 pana la 9.1.3. Am adaugat butoane de Start/Stop GPS (Naviga

@SamsonS, @andrei_s azi am facut testul de instalare si rasfoire si a mers EXCELENT. Am scos versiunea 2.2 in Romana si Engleza pentru fiecare dupa preferinte. 2.2ª Revision Supermodd Evolut

Posted Images

da, merge. Versiunea care ti-am dat-o, se poate rescrie de pe oricare alta versiune de la 6.0 in sus ( indiferent care), sistemul "crezand" ca face un downgrade ( trecerea la o versiune inferioara), dar de fapt el va trece la ultima versiune pt MediaNav generatia 3.

Editat de sharkyslro
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, pepe a spus:

salut

am copiat folderul NNG  pe stik sa il am original , dupa orirea Supermodd-ului am avut o eroare de sistem parca , am oprit masina si navul nu s-a oprit , a trebuit sa iau borna de la masina sa reporneasca , din acel momente cand vreau sa fac amprentarea ( ea nu se face ) si navi nu se mai opreste dupa oprirea motorului si scoaterea chei , trebuie sa iau borna si stau cam 3 min si repun borna , in rest e ok doar amprentarea nu mai merge , ce as putea sa fac? multumesc

Salutare @pepe

Nu cumva ai instalat Supermod cel in spaniola sau 2.2? Dupa simptome pare ca ai asa ceva. Versiunea a ajuns la 4.0 inclusiv romana.

Dezinstaleaza-l prima oara si fa o reinstalare de sistem. Amprentarea isi va reveni la sigur, dar e anormal sa nu sa se opreasca.

@sharkyslro vezi ca la link-urile de Mega poti pune link-ul direct cu cheie. E fara de folos link-ul si apoi langa el cheia.

Editat de Neek
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici o problema @pepe asa mai inveti. :)

Bine ca nu a fost mai grav. Dar in genere cam totul se poate repara intr-un mod sau altul, mai scump sau mai ieftin.

Ideea e sa stii unde sa cauti si sa ceri ajutor si se rezolva.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...