Sari la conținut

Postări Recomandate

Nu știu cine se certă, cui nu-i place stilul meu de scris poate da ignore user.

Acum din VIN(serie de șasiu) iese motorizarea și restul  - Laureate implică niște dotări standard, AC-ul e printre ele, restul nu, de unde și Laureate "chel" :)

Tipul motorului și indicele e pe o etichetă plasată pe suportul dreapta motor. Dacă te iei după ce scrie în carte impozitul și RCA-ul le-ai plătit la 898cm3 nu la 1198cm3 :)

Stai cu ochii pe nivelul de ulei, la primul semn de scădere direcția reprezentanță scrie pe tine și nu, nu e niciun mișto

  • Like 2
  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 129
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cred ca adresezi a nu stiu cata oara intrebarea asta obositoare si cred ca ai primit n raspunsuri dar tot insisti. Ce fel de raspuns doresti, cel elegant si coafat sau cel sincer? Daca e prima

Măi Mariane,nu prea faci diferente intre multe chestii dar eu nu te.am facut prost sau(nu s.au)  alte apelative..Daca am aruncat cate.o pastilă am zis sa descretim fruntile..Asa si despre bucuresteni

Posted Images

Salutare tuturor. Mâine mă duc la Craiova pt revizia de un an. Poate am timp să fac un test drive cu măgărușul de 1,3 să văd cum se comportă. O seară plăcută tuturor

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Acum am ajuns acasă am avut programare de la ora 14 apoi am fost cu soția la mall. Am m-ai făcut ceva cumpărături. La revizie a fost totul ok , am stat lângă băieți au schimbat totul. Filtrul de polen era plin de praf cel de aer arăta bine dar l-am suflat la vulcanizare de vreo două ori. Uleiul arata bine, băieții au fost foarte amabili am făcut și RCA pe tot anul 360 lei la Grupama. Până acum totul e ok. După ce a schimbat filtrul de polen sa făcut m-ai răcoare in mașină la întoarcere era negru. O seară plăcută tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...