Sari la conținut

Gpl pe Dacia Duster 1.2 tce 2018


Postări Recomandate

Salutare tuturo. Sunt viitor posesor de Dacia Duster 1.2 tce 4x4. Stie cineva daca se poate monta gpl pe el. Sau merge in tandem cum am auzit. Va rog sfaturi. O zi buna tuturor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 17
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

si uite asa limba romana se zvarcoleste in chinuri  ? Ontopic: nu mai bine eviti gpl daca tot vezi ca au fost probleme in general cu acest motor 1.2 tce

Salutare tuturo. Sunt viitor posesor de Dacia Duster 1.2 tce 4x4. Stie cineva daca se poate monta gpl pe el. Sau merge in tandem cum am auzit. Va rog sfaturi. O zi buna tuturor.

La seminar se canta, nu se scrie.  

Off-Topic: @Marian30 trebuie să te obisnuiesti si cu calculatoarele, pentru ca va veni vremea cand n-o sa mai ai unde exercita preotia offline deoarece se mută toti pe facebook ?

Revenind...se poate monta GPL pe 1.2tce, nu stiu daca in garantie, dar nu prea merită pentru ca costa scump si merge in tandem asa cum ai auzit.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei de la Dacia au spus că pot monta fără grijă că nu pierd garanția dacă montez cu cei agreați de ei. Sper că nu mau mințit.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preot ce nu stie sa desparta m.au corect..Ciudat!

Mie mi.au transmis cei de la WC ca nu.s agreati sa monteze GPL. Nici reprezentanta nu stie sa faca astfel de operatiuni??

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...