Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 999
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cine a testat 4×4  N.o sa m.ai vrea altceva! Pe mine personal m.a scos din multe probleme 4×4  si Nu voi renunta Niciodata la el! Va dau un exemplu recent in Austria a fost zapada f. Mare si sa v

Am preluat masina astazi in jurul orei 15 si am facut primii 100 de km si e super,  a scos un consum de 5'9 pe ruta craiova bals slatina dus intors.....mergand bara la bara in orasul bals. Multa

UPDATE: Ieri 04.10.2018 am fost sunat ca masina este pe drum inspre dealer si aseara am primit masina. Stresul acordat atat VC-ului cat si a Dealerului a a functionat ca picatura chinezeasca. Pot spun

Posted Images

Aici cand soseste se merge in service si se verifica tot ce se poate apoi drive Test impreuna cu mecanic si reprezentant autohause. + Rezervor full!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi m-au anuntat ca, pe langa prima de casare in valoare de 1400 euro (din care insa tre sa scad 540 euro platiti pentru cumpararea tichetului Rabla), voi mai avea si o reducere comerciala in valoare de 500 euro. In plus, primesc gratuit si serviciul garantie extinsa la 5 ani, care ar fi costat 210 euro.

  • Mulțumesc! 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul mai asteptam pana dupa 1 Septembrie 2018,nu de alta dar vad ca dci-ul trece la alta vrajeala de norma de poluare,adica E6 C si baga si 1.3tce pe toata gama Dacia.

http://www.largus.fr/actualite-automobile/gamme-dacia-nouveaux-moteurs-13-tce-et-15-dci-au-programme-9063394.html

  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce scrie acolo, E6 C la diesel implica SCR, adica sistem de injectie de uree (AdBlue). Nu vreau asa ceva.

1.3 TCE e o varianta interesanta dar nu stim cu exactitate nici cand si nici pe variante de echipare o sa vina.

Pana in septembrie au timp sa se gandeasca si sa se razgandeasca de 50 de ori. Intotdeauna e loc de mai bine. Cine vrea, poa' s-astepte..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubesc Dacia dar nu stiu ce vor sa faca cu motoarele astea???

0.890 litri, 1 litru, 1.2, 1.3! 

O sa puna motoras de stergator. 

Se mira de ce nu se mai vinde Loganul!!!

Unde vor ajunge?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...