Sari la conținut

Viteza maxima Dacia Duster


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 155
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

sincer   Cine a cumparat Duster-ul dintre cei 2 mii si ceva de memebrii de forum cu primul gand de masina de curse??? Sa-si ridice mana ... aaaa ... adica sa scrie, na.   Nu vreau sa jignesc pe

188Km/h e viteza reală dată de ABS iar TdB-ul mai pune 4km/h indiferent că mergi cu 10km/h sau 210km/h. Medianav-ul nu dă și nu afișează nicio viteză. Oricum interesant să mergi cu 188Km/h ș

hai ca am reusit eu sa mut si pe consumul instantaneu:

Posted Images

168Km/h am mers si eu pe o bucata de autostrada, pe GPS (waze, pe un TAB4 de 8"), pe bord nu m-am uitat ca eram foarte atent la drum; mai avea de unde sa urce un pic, dar mi-a fost mila.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai era "pedala" un pic dar nu era uscat pe jos si m-am oprit. De remarcat si turatia . Cand mai ies cu ea pe autostrada unde e voie sa mergi mai tare mai facem un test.

post-3799-0-11137500-1432802530_thumb.jpg

Editat de bobcat
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

180 si.. am lasat-o (dar nu cred ca mai urca), dupa chip-tunning stage2 pe A3. Cu anvelopele all-season Michelin cu care a venit, presiune 2.2 cum stau de obicei, si o pasagera nemultumita in dreapta :)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca am reusit eu sa mut si pe consumul instantaneu:

 

In clipul tau parca am vazut ca mai ai 7200km de condus pana la urmatoarea revizie. Nu am fost sigur dar parca la tine arata o cheie acolo. Eu nu am simbolul asta pe display.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...