Sari la conținut

Montare Camera Marsarier


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 446
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Iaca si pozele, daca mai aveti nevoie de ceva detalii va stau la dispozitie cand ma intorc din oras

Am mai gasit un film foarte explicit cu montarea camerei  

Le-am dat de capat pana la urma:  

Posted Images

Camera de Duster sau cea de Lodgy(da, a apărut și pentru el) poate fi conectată la orice Medianav de pe orice mașină doar că liniile de ghidaj nu se vor pupa cu dimensiunile mașinii. Momentan 405 adaugă linii pentru J92(Lodgy) dar nu le poți selecta din Micom , pentru că nu mai ai acces.Pentru X(H)79 nu ai linii și nici fișiere -poate are camera?!

 

Cât despre existența cablajului, am mai scris, ori demontezi Medianav-ul și vezi ce fire ai ori, dacă ai CLiP poți verifica în timp real dacă vede cuplarea marșarier-ului fără a demonta nimic.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am demontat protectia de plastic din portbagaj cautand cablajul pentru senzorii de parcare insa nu am gasit nici un fel de cablu sau mufa in acea zona.

Masina mea e produsa in nov 2013.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit intri in contul tau, ofertele mele si acolo generezi voucher cu care mergi la reprezentanta. Problema e ca eu am facut pasii astia pana cand am ajuns la ofertele mele unde nu imi arata niciun voucher. Cred ca trebuie mers la dealer si spus acolo de existenta contului mydacia.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...