Sari la conținut

Tractorasul Duster


Postări Recomandate

Eu nu inteleg de ce daca in urma unui accident nu repari masina in service dacia pierzi garantia. Unde acrie treaba asta. Daca service ul este autorizat de Rar atunci e in regula. In plus de unde stie service-ul dacia ca masina a fost sau reparata. Se face o expertiza cu acte in regula?sau vine un nene de la dacia si isi da cu parerea...spre exem0lu daca vi in bucuresti la un service dacia si soliciti garantia. Pe ce motiv esti refuzat?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 546
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

No, buna ziua sa aveti ! Ieri dupa masa am ridicat masina. Deocamdata masina are la activ doar 110 km din care cca 100 sunt ai mei. In acesti km parcursi vreau sa va spun ca, desi am avut oarece emot

Taraaaammm.. ! Sper sa va placa ce a iesit, prieteni. Si daca aici, pentru a putea incarca, trebuie sa reduc mult de fiecare data dimensiunea pozelor, celor interesati sa le vada/descarce la dimensi

A fost ultima zi permisa traficului liber pe Transfagarasan. Natura in flacari. Soare, cald si peisaje de vis..O poza aici doar asa de pohta Restul le gasiti accesand linkul oferit   https://www.f

Posted Images

Capone..habar nu am de ce. Eu am primit un carnet de garantie si service in care e o lista cu unitatile service Dacia din tara. Inca nu am parcurs chiar toate documentatiile legate de aceste aspect insa am senzatia ca si dupa ce o voi face voi afla ca, undeva, prin semnarea actelor, mi-am asumat poate si acceptul ca orice astfel de interventii/reparatii in perioada se garantie sa fie facute in reteaua de service Dacia..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cei care doresc sa tinem legatura intre noi si in alt format decat aici pe forum sunt invitati sa faca parte din grupul "Duster" pe facebook. A nu se intelege din acesta ce nu trebuie. Eu raman membru si aici si nu am intentii ciudate legate de acest forum . Insa aici treaba e structurata in un anume fel (si e foarte bine ca e asa) iar pe facebook chestiile sunt mai simple pentru cei care doresc si o zona de tip facebook pentru possorii de Duster :flowers:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Perfect.. Eu am dat o cautare doar dupa cuvantul "Duster" si pe cuvant ca facebook nu a afisat la grupuri nimic de acest gen. Parea ca nu este si atunci am avut si eu o initiativa. E in regula daca este si ma voi inscrie si eu de indata in acel grup daca voi fi primit. Asta pe care l-am facut il las deocamdata in viata daca tot s-a nascut si el..nu se stie cand/daca va avea vreo utilitate.. Multumesc pentru pont ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca am deranjat.Rog colegii sa nu fie suparati pe mine insa eu tin foarte mult la masina si vreau ca totul sa fie ok. Am hotarat ramane asa si vom mai vedea . Pentru cei pe care i-am suparat dupa cum am spus dau o tuica.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai, fratilor..da ce merge "utilajul"..Extraordinar.. ;):flowers: Sa va mearga la toti asa cum merge tractorasul meu si pe bune ca nu aveti motiv sa faceti cute la frunti ;) Sper sa ramana treba asa caci eu am grija de masina atat cat depinde de mine ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...