Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

La Duster exista 8201452833 care este plasa de portbagaj care se gaseste si prin brosuri. Ce ai dat mai sus este de sandero/logan 8201314518. La duster nu am vazut in oferta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

tocmai ce mi-am innoit masina cu niste accesorii necesare pentru vara:

1. Perdele interior Dacia Duster 2010 -> http://www.alfaromtrans.ro/perdelute-dacia/1724-perdele-interior-dacia-duster-2010.html

2. Covor mocheta Dacia Duster negru http://www.alfaromtrans.ro/covoare-auto-interior-dacia/1629-covoare-mocheta-dacia-duster.html

 

Perdelele / Parasolar s-au asezat perfect si, la prima vedere, ofera o umbra confortabila fara a dauna vizibilitatii din interior catre exterior. - Concluzie - FOARTE MULTUMIT

 

Covoarele din mocheta - pentru perioada verii prefer asa ceva deoarece opresc praful si teoretic nu-l mai lasa sa zburde in voie prin masina. Daca tin presurile din cauciuc si vara in fiecare seara vad o mana de praf sub picioarele mele. Cred ca am avut foarte mult noroc cu aceste presuri. Sunt foarte groase, sunt formate 3D si se aseaza perfect.

+ Presul soferului are prelungire pe carenajul rotii.

- Cel de-al cincilea pres, cel mai mic ce se aseaza pe pasajul central, din spate este o simpla bucata dreptughiulara de mocheta.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de hint @Flippergl.

 

Acuma... Io am foile pe geamuri, deci peste perdele o sa dau skip... Insa ma tenteaza covorasele alea de mocheta... N-ar fi rau sa ne mai dai o impresie dupa ce le duci la spalat prima data... Se spala si alea la jet sau doar se aspira? Si cat de usor se curata?

 

Cu multumiri anticipate, astept cu interes un reply aici daca se poate ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...