https://www.google.com/maps/dir/47.1725904,27.6534891/47.1522379,27.6415372/@47.1712017,27.6557256,15z/data=!4m2!4m1!3e0
Chiar daca nu e un traseu, zona lacului Chirita are pajiste pe care te poti plimba in liniste, eventual sa testezi niste anvelope
Mi-am citit primul post de aici. N-as schimba nimic (exceptand titlul unde am scapat o litera in plus si fo' 2 cuvinte unde am mancat cate o litera).
2 ani. Nici o problema exceptand prima pana saptamana trecuta, stanga spate. Credeam ca s-a dus un senzor de presiune da' era doar un cui.
Facut azi revizie de 2 ani (plus filtru de motorina pe care l-am pozat) ,cu itp cu tot. 700ron. Reducere ca nush' ce...
Funny thing: mecanicii ma intreaba daca eu franez in general sau las masina sa se opreasca singura? Ca am placutele/discurile ca atunci cand am luat masina. "m-am ras" cu lacri
1
punct
Acest tabel lideri este setat pe București/GMT+03:00
De fiecare dată când dai mai întâi click pe unul din aceste linkuri de mai sus, iar abia mai apoi cumperi, ajuți forumul cu un mic comision care se întoarce în contul de afiliere.
Inregistrare/Autentificare
Pentru a putea posta, te rugam sa te inregistrezi / autentifici.