Sari la conținut

Jante 16" si 17" pe Dacia Duster


Postări Recomandate

Salut baieti!

 

Am o intrebare, vreau sa imi achizitionez inca 4 jante pentru Duster pe care sa le incalt cu anvelope de iarna si din oferta de pe net m-am oprit la astea. Este firma buna, ca nu ma pricep la astea?! Sau recomandati altceva? La reprezentanta mi-au facut oferta la 380/buc. aici in SM...

 

Numai bine!

Ciprian

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 115
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

In general, in astfel de cazuri se urmaresc doua variante: exfoliere (garantie discutabila, cu cantece si constipatii, ca n-are cum, nu se poate, n-am mai auzit) sau coroziune (acizi, intemperii, deci

Le.ai montat legat la ochi? NU ti apare pe cauciuc nicio sageata ceva?

Daca te uiti la teste cu anvelope all season de top, o sa vezi ca au performante similare cu anvelope bune doar pentru vara sau doar pentru iarna. Deci nu pierzi nimic la capitolul siguranta. Dar cel

Posted Images

Salut,

 

KFZ-urile sunt jante bune, am un prieten care le are pe masina cu anvelope de iarna si sunt foarte ok. Dupa 3 ierni, nu au indoituri, nu s-au descentrat si au fost foarte ok. Au rezistat bine pana acuma.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti!

 

Am o intrebare, vreau sa imi achizitionez inca 4 jante pentru Duster pe care sa le incalt cu anvelope de iarna si din oferta de pe net m-am oprit la astea. Este firma buna, ca nu ma pricep la astea?! Sau recomandati altceva? La reprezentanta mi-au facut oferta la 380/buc. aici in SM...

 

Numai bine!

Ciprian

Salutare.

Eu am cumparat pentru a mea masina 2 seturi complete de jante KFZ si tot de la acelasi magazin. Un set il folosesc pentru rotile de iarna si un set il folosesc pt MT-uri. Nu am avut nici un fel de problema cu ele (inca din 2010).

Sfatul meu este sa le iei fara sa te mai gandesti. Iti dai seama ce economie faci fata de cele de la dealer.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Eu am cumparat pentru a mea masina 2 seturi complete de jante KFZ si tot de la acelasi magazin. Un set il folosesc pentru rotile de iarna si un set il folosesc pt MT-uri. Nu am avut nici un fel de problema cu ele (inca din 2010).

Sfatul meu este sa le iei fara sa te mai gandesti. Iti dai seama ce economie faci fata de cele de la dealer.

 

te invidiez.............. :flowers:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...