Sari la conținut

Desi am comandat masina cu A A wireless, masina a venit fara.


Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 81
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

O opțiune inutilă dpmdv. (aici intră AA și Carplay) Rezolvarea practică era să-ți dea mașina după 2 ani Cu Medianav cu wifi, imediat fără Medianav sau imediat cu Medianav fără wifi. E criză

Salutare tuturor!  Avand in vedere ca Dacia nu mai comercializează sistemul MediaDisplay (cel cu conexiune wifi) cu siguranța vor mai apărea mulți posesori de Duster cu aceasta dilema (“De ce nu

Device-ul este Ottocast U2-X Pro

Posted Images

Salutare la toata lumea, am intrat si eu in posesia dispozitivului minune... Ce sa zic? Am avut ocazia sa fac un vs intre ottocast si aa wireless, ottocast imi pare o idee mai lent decat aa wireless (android) dar vine cu beneficiul imperecherii ambelor platforme (carplay&android auto) ps: mi-a mancat ficatii pana am reusit sa-l actualizez - dar am reusit! Clar o varianta infinit mai decenta decat cea a achizitionarii altui medianav care zilele astea a ajuns sa coste absurd: undeva la 500€ - mentionez ca rata la masina e sub valoarea asta

Screenshot_20221230_001915_com.android.gallery3d.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...

Salutare tuturor! 

Avand in vedere ca Dacia nu mai comercializează sistemul MediaDisplay (cel cu conexiune wifi) cu siguranța vor mai apărea mulți posesori de Duster cu aceasta dilema (“De ce nu are masina mea wifi?🤔”)! De aceea revin cu soluția pe care am obținut-o eu:

1. Deja Dacia are multe reclamații pe aceasta tema și și-au făcut temele: deci le poți solicita un dispozitiv cum este cel prezentat in comentariile anterioare sau îți vor oferi un voucher in valoare de 500 RON (Atenție! Acest voucher îl poți folosi doar la eMAG!).

2. Personal am optat pentru voucherul de 500 RON. Apoi un coleg (🍻) de pe forum mi-a recomandat pe AliExpress un dispozitiv mai bun (care funcționează fără absolut nicio problema și îți permite sa introduci in el și un stick pentru media, spre exemplu pentru muzica).

Sper să vă fie utilă această postare!

Vă doresc kilometrii cât mai mulți cu bani cât mai puțini! 😉

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...