Sari la conținut

Postări Recomandate

se mai poate lua acum 4x4 motorina cu rabla?

asta zice ca n-ar fi fost reparata. doar schimbat un far pe casco

nu stiu daca o masina de testdrive ar fi intr-o conditie tehnica mai buna decat asta 

oricum, ma duc maine sa o vad, in cel mai rau caz, e o plimbare pana la brasov, indiferent daca o iau sau nu, vizitez orasul si am relaxez toata ziua :)

masina a costat 19890 de euro din care s-a scazut valoarea rabla, am primit acum copie dupa bonul de comanda, nu are factura la dispozitie

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 370
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare!  Azi am fost in showroom cu familia sa vedem masina exact cum va fi. Blue Iron varianta Blue SL. Ai mei nu vazusera interiorul. Asa ca am intrebat despre pachetul legislativ. Intradevar

Salutare tuturor! Dupa 3 luni de asteptare Dusterul meu este pe TIR sa zic asa. Comandat pe 10 martie, primul termen de 5 mai amanat pe 11 iunie, fabricata pe 12 iunie, va sosi maine sau poimaine

Sa le luam pe rand, desi asa cum ti-a recomandat si colegul, cea mai edificatoare parere o ai de la un drive-test fie la dealer, fie cu masina vreunui cunoscut. Am ales 1.5 dCi pentru este un mot

Posted Images

Toată gama Dacia se poate lua cu rabla, în acest moment. Reducerea suplimentară pe lângă tichetul rabla, dacă e cazul, diferă în funcție de model și echipare.

Și dacă a avut un incident care s-a rezolvat pe Casco, nu i-au mai dat bani să revopsească sau repare spoilerul ? I-au dat bani doar de far ?!

Verifică mai amănunțit zona respectivă, povestea pare prea cusută cu ață albă

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...