Sari la conținut

Nou membru al familiei


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Dupa 2 luni de tramvai iaca si Dusterul meu ! M-am indragostit lulea fratilor ! E bestiala! Rapitoare!

Felicitări și să vă aducă numai bucurii.

Buna dimineata. Uitati cum arata ce am vopsit. Etajarea asta a vitezelor e un pic deranjanta in oras, motiv pt care o cutie edc este perfecta in oras. Ori eu am vrut 4x4 pt munte si zap

Posted Images

Multimesc, Sirius! In cateva zine trebuie sa imi soseasca si mie masina, Prestige Diesel 4x4, 19990 euro si sunt interesat de un pachet avantajos de asigurari CASCO+RCA.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

RCA si Casco nu se (mai) vand la pachet, ci separat. La RCA sunt multe criterii individuale de luat in calcul. Pentru Casco mergi pe o asigurare co-brand, direct de la dealer. La 19500 euro SA am platit o prima anuala de 378 euro, fransiza 0, acoperire completa riscuri, Allianz.

Editat de Stef13
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Tot Allianz am optat si eu cam 2600 lei in 4 rate pentru 18900 duster one, fără franșiza, cu mențiunea ca nu ma ridicat mașina de la dealer  pana nu am avut polița Casco .... adica in ziua ridicării mașinii ma trimis la asigurator copie de pe acte (factura si proces verbal de predare primire plus buletin) am plătit rata si mi_a fost apoi trimisa pe mail polița Casco după care am plecat cu mașina din curtea dealerului.

dupa ce am schimbat numerele, ma luat legătura de brokerul de asigurări si mi-a înlocuit polița RCA si a făcut mențiunile legate de număr in polițai Casco.

Editat de Ursu120
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai da , fratilor de pretul asigurararii casco co-brand poti sa beneficiezi doar daca masina este luata in lesing sau rate la Allianz sau unde vrea dealerul... nu e valabil pentru cei care au luat masina cu banii jos...

In cazul meu 1900 ron la suma data 17350 E...

Editat de Dorelus
contiunare idee
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...