Sari la conținut

Duster Connected By Orange 1.5Dci 4X4


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 42
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut prieteni.Acesta este Dusterul meu achizitionat in decembrie 2015 motor 1.5dci 110cp 4x4 connected by orange,nou. Am 40.000 de km intr-un an si nici-o problema pana acum.Sunt foarte multumit de e

Va multumesc pentru aprecieri.Am aici un video de azi,sper sa mearga. trim.64AB8A63-850D-4836-9F01-B671DEB6342B.MOV

inca un filmulet cu farurile,lumini de zi.semnal si xenon cu lupa.Anvelope sunt ALL-SEASON Continental daca nu ma insel cele care iese cu ele de fabrica,cand am cumparat masina anul trecut cu anvelope

Posted Images

Tin minte la corsa care am avuto, la -22 acu cativa ani, motorina de la rompetrol totdeauna, n-am avut probleme. Poate ai prins intradevar motorina proasta?! Da nu da sa o ia deloc?

 

Trimis de pe al meu Orange Neva 80 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am alimentat de la bazinul cu pompa al firmei in care este motorina de vara.la petrom de ex ai fulgul de zapada ca rezista la temperaturi scazute si la aia mai ieftina si la cea scumpa...asta de la mine din bazin este daia normala de vara.Da sa o ia pentru cateva secunde dupa moare,daca ii dai imediat dupa nu o mai ia deloc...trebuie sa o lasi sa o ia putin.nu-i vine motorina.Nici celalalte de la firma nu au pornit care au motorina la fel...decat 2 din 10 care le-am incercat,si la astea 2 am avut pozitie buna sa pun feonul pe filtru de motorina,dar la Duster il are jos de tot si nu am loc.

Editat de CosminSCR
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut azi pe la amicii de la Meridian Sud şi mai era un Duster cu aceeaşi problemă. Motorină înghețată. După ce a stat câteva ore la cald, în service, a pornit fără intervenții.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei, si acum zici ca te-a dezamagit cand tu ai alimentat gresit? Lol. Nu poti sa scoti motorina sa ii pui de care trebuie?

 

Trimis de pe al meu Orange Neva 80 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...