Sari la conținut

arhaq

Duster Laureate 1.2 Tce 125 4X4 Gris Platine

Postări Recomandate

Prima mea Dacie. Ridicata ieri de la Meridian Sud. In seara asta calculatorul arata un consum mediu de 12.7, viteza medie de deplasare in Bucuresti 15 km, 2wd, ECO, 60 km parcursi. O sa revin cu impresii mai incolo.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ai noroc de ea! Consumul momentan e irelevant, bucura-te de masina si invata-te cu ea (si las-o sa se invete cu tine), iar peste vreo câteva luni si câteva mii de km poti începe sa urmaresti si consumul.

Numa'bine!

Partajează acest post

Link spre post

Sa o folosesti sanatos si fara incidente! Nu e mare diferenta la consum intre 2wd si 4wd. Eco in schimb se simte. Drumuri bune!

Partajează acest post

Link spre post

Desi am avut Eco la fostul Sandero nu l.am folosit.Poate acum o sa tocesc mai des acel buton!!

Sa o stapanesti sanatos!!Cand ai dat comanda?Eu pe 27.01.2016.

Partajează acest post

Link spre post

Desi am avut Eco la fostul Sandero nu l.am folosit.Poate acum o sa tocesc mai des acel buton!!

Sa o stapanesti sanatos!!Cand ai dat comanda?Eu pe 27.01.2016.

Pe 27.01.2016 am platit avansul, termenul initial de livrare a fost:

Iesirea din fabricatie este pe data de 7 aprilie 2016 - termenul de livrare fiind in saptamana 15/2016 (11-04-17.04). Am ridicat masina pe 04.04.2016., la dealer a veni exact pe 01.04.2016. Nu a fost pacaleala ;)

Editat de arhaq

Partajează acest post

Link spre post

A ta a fost mai rapida.A mea e ajunsa dar pentru a intra in posesia ei totul tine de hartogaraie si mesterii din service.

Partajează acest post

Link spre post

Pe Duster am pus bandouri laterale, protectie aripi si protectii noroi. Setul de covorase originale, inclusiv cel din protbagaj. Cotiera si alarma.

Un minus pentru Meridian Sud, un bandou de la o usa a inceput sa se dezlipeasca :( Mi-a fost frica de la inceput cu bandourile laterale dar n-am avut alta alternativa. La protectile de la aripi sunt un pic mai linistit pentru ca sunt prinse si in suruburi.

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...