Sari la conținut

Duster 4X4 1.2 Tce


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare la toata lumea! Dupa 4 luni de asteptare azi am devenit Dusterist, 4x4 1,2 TCe, Laureate, Bleu Cosmos, Pack look, Medianav, senzori parcare. Prima impresie dupa 35 km (pana acasa) este supe

Azi am platit diferenta pana la suma totala pentru 4x4 1,2 Tce, Laureate, Bleu cosmos, Pack look, Medianav, senzori parcare. Probabil inca o luna de asteptare.

Nu e ok comparatia diesel 2.0 130 CP (cuplu 330Nm) cu benzina 1.2 (fie el si turbo).   Inainte de Duster am avut si eu Mondeo (exact specificatiile masinii tale) si tin sa-ti spun ca dupa ce treci d

Posted Images

Eh, avem ghinionul cu trecerea asta de la euro 5 la euro 6, plus luna de concediu in august, ca asa se astepta 1 luna si ceva pana in 2 luni la 4x4 si cam o luna la 4x2...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@edyy te asteptam sa ne povestesti cum merge masina si noua astia de asteptam peste 4 luni livrarea.

Eu am comandat pe 29 mai si termenul comunicat de dealer e 15 septembrie iar "vocea clientului" zice maxim 6 octombrie. Asa ca rabdare, rabdare si economie de bani in concediu (fara masina).

Editat de catalix
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma refer la faptul ca in Bacau nu gasesti pe nicaieri mai nimic referitor la piese si tr sa mergi la reprezentanta la Dedeman si astia cind le ceri ceva se uita la tine ca la ozn. Am un duster ph2 2013 achizitionat sh. Masina a fost lovita putin in fata si a fost schimbata bara, farul dreapta are niste cleme rupte si a avut sarit si erbegul de pe volan care au fost schimbate si iau schimbat cred si contactul. Deschiderea usilor o fac din telecomanda insa cheia de contact nu se potrivesste la yalele de la usi asa ca daca raman undeva fara baterie la telecomanda ma uit la masina.I-am intrebat pe cei de la reprezentanta si mi-au spus ca un contact nou si o colectie de yale usi,haion si buson 1700 lei. M-a dat pe spate. Stie cineva alta solutie fara sa umblu cu doua chei dupa mine, adica una ptr contact si alta pentru usi? Si mai am o rugaminte daca schimbi contactul si ai inchidere centralizara trebuie sa schimbi si calculatoeul masinii?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...