Sari la conținut

Scaune Golf 6 Montate Pe Duster


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 17
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salut, zilele trecute cu ajutorul celor de la Booster Garage din Galati am transformat interiorul de la Dusterul meu. Pe scurt am inlocuit scaunele originale cu unele de pe un Golf 6 cu suport lombar

Incalzire nici eu nu aveam si am montat ulterior una originala (cablajul era tras din fabrica pana sub scaune) pretul fiind mai mult decat decent. Eu unu nu as renunta la airbeguri pentru suport lomba

Merg toate reglajele, pozitia la volan este mult mai buna. Eu am putin peste 100kg greutate, in aceste scaune incap foarte bine, sezutul este suficient de lung, spatele imi sta drept, am suport later

Posted Images

Scaunele au costat 800 ron, adaptarea+montaj scaune 700 ron.

Scaunele de golf nu aveau airbag-urile in ele, scaunele OEM duster aveau dar am renuntat la airbag in favoarea incalzirii, a suportului lombar si a pozitiei mult mai comode la volan.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incalzire nici eu nu aveam si am montat ulterior una originala (cablajul era tras din fabrica pana sub scaune) pretul fiind mai mult decat decent. Eu unu nu as renunta la airbeguri pentru suport lombar si pozitie mai comoda la volan. Nu te cert :D este doar parerea mea, in fond fiecare face cum doreste...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io n-as renunta la airbag-uri, daca se poate...dar poate se gasesc la dezmembrari scaune Golf 6 cu airbag-uri.

 

1. Daca poti sa faci o poza in partea de jos a scaunului unde se vede modificarea facuta.

 

2. In ce a constat modificarea fizic?

 

3. De ce exact scaune de Golf 6?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nici eu nu as renunta la airbag-uri. O varianta ce poate fi luata in calcul este montarea scaunelor de Laguna II care au aceeasi latime, sezut mai lung, airbag-uri, incalzire si chiar si reglaje electrice.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...