Sari la conținut

Postări Recomandate

Vad multe Dustere in trafic in Timisoara, si mi-ar placea sa ne salutam intre noi colegii. Asa ca hai sa luam modelul altora si sa facem un recensamant local.

Incep eu:

TM-99-GMR

Duster PH2 4x2 1.2 TCe brun cajou

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot si eu sa scriu acum pe topicul acesta :) azi am primit numerele!

TM xx FWD

PH1 4x4 diesel

alb

@DonQuijote, cred ca te-am vazut azi dimineata pe Martirilor sau prin zona aceea cu Profi, eu eram biciclist, abia la 18 seara am primit si eu numerele :)

Partajează acest post

Link spre post

Sa-ti fie de bine @vsebas! Abia astept urmatoarea "tavaleala". A propos, ceva in plan pt.WE prelungit cu 1 Decembrie?

Partajează acest post

Link spre post

Pot si eu sa scriu acum pe topicul acesta :) azi am primit numerele!

TM xx FWD

PH1 4x4 diesel

alb

@DonQuijote, cred ca te-am vazut azi dimineata pe Martirilor sau prin zona aceea cu Profi, eu eram biciclist, abia la 18 seara am primit si eu numerele :)

In fiecare dimineata trec pe acolo in drum spre lucru, asa ca probabil eu eram.

Sa o stapanesti sanatos.

Partajează acest post

Link spre post

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Inregistrare/Autentificare

Pentru a putea posta, te rugam sa te inregistrezi / autentifici.

• ForumDuster.ro pe Facebook

• Topicuri

• Postări

• Ar fii indicat ,mai ales că nu este o operatie complexă, si uleiul nu este scump . Acum cum crezi .
    • La 150.000 km ai mei ar trebui să schimb și uleiul din cutie, bănui că nu a fost schimbat, l-am luat la 132.000.
    • Multumesc frumos. 😊 Si citisem la un moment dat un articol care ii cita pe cei de la Dacia, iar ei spuneau ca la fiecare 54 de secunde iese o masina de pe linia de productie, mai mult ca sigur referindu-se la toate modelele de automobile.   Si ca si un update, chiar acum dimineata am discutat cu tipul de la vanzari si mi-a spus ca a scazut cu o zi, adica in 06.02.2020 masina iese din productie si in maxim o saptamana ajunge la ei in curte. 
    • Curioasă treabă dacă te gândești că în 2018 Dacia avea o cadență de fabricație de ~27 Dustere/oră şi cifra asta creşte în continuare. Chestia că intră pe linie în ianuarie şi iese de pe linie în februarie îmi cam dă de gândit On: Felicitări pentru alegere și drumuri bune!
    • Intalniere de iarna Olanesti - Valcea - Februarie 2020       ( Reiterez, mai jos, propunerea lui Cornel care pare atractiva: )   https://forumduster.ro/profile/6350-cornel/   Stimati colegi Dusteristi,      Avand in vedere ca de la intalnirea din vara din Delta Dunarii nu ne-am mai vazut, ce-ar fi sa facem o intalnire de iarna .      In acest sens , am amorsat ideea de a face o intalnire de socializare in statiunea Olanesti -Valcea( eu fiind din Ramnicu Valcea), prezentandu-va mai jos o oferta de pret a unui amic care are un hotel cu 45 camere. La prima strigare pretul este de 315 lei/persoana/sejur. Cred ca as mai putea  negocia un pic. Partea buna , ne lasa cu "combustibilul" de acasa, deci fiecare isi aduce ce doreste si cat doreste. Pentru sambata seara se poate face o cina festiva si un DJ sau o formatie care pentru 10 lei de persoana  ne canta pana dimineata ( asta este optional) .  Ca data, cred ca in luna februarie ar fi bine, poate pana atunci va ninge si in zona noastra, sa putem face o iesire la zapada. Deci....dragi colegi dusteristi, daca credeti ca ideea este interesanta , astept de la Dvs. pareri, opinii , sau ....negatii.      Pot fi contactat pe maill : [email protected] ; [email protected] sau telefonic 0748196717      O saptamana plina de bucurii.      Cornel Georgescu    La 06/01/2020 16:58, Hotel Suprem a scris: > Referitor la solicitarea d-voastra, cazare 2 nopti cu mese incluse si > acces Spa- grup Duster, va inaintam oferta noastra dupa cum urmeaza: > > - cazare cu acces Spa - 70lei/pers/noapte > > - mic dejun: 20 lei/ pers/zi > > - pranz: 45 lei/pers/zi > >  - cina- 45 lei/ pers/zi > > Daca se doreste intrarea cu cina si iesirea cu mic dejun, 2 zile de > cazare, tariful este de 315 lei/pers ( tariful include TVA). > > In eventualitatea in care oferta noastra prezinta interes vom stabili > de comun acord perioada , urmand ca ulterior sa se faca rezervarile in > baza avansurilor virate in contul nostru bancar. > -- Va multumim. O zi buna ! Cu stima, https://hotel-suprem-olanesti.ro/tarife-si-oferte/ Departamentul Receptie 0250 775 157 0745 669 670   Citează
  • Creează nouă...