Sari la conținut

Diverse accesorii, gadget-uri, scule, briz brizz-uri


Postări Recomandate

Salut,

 

stie cineva daca si la noi exista aceleasi accesorii pentru Noul Duster, ca si in Cehia (de exemplu).

 

http://www.dacia-local.cz/

 

nu stiu nici eu ceha, dar google translate salveaza situatia. Preturile sunt foarte decente...

 

In primul pliant sunt prezentate (inclusiv codurile) , iar in al doilea sunt preturile.

 

 

de exemplu :

 

din pliant prezentare cu poze :

 

pozitia 3 - decor proiectoare = 40 eur;

 

pozitia 18 - protectie praguri fata = 34 eur

 

pozitia 20 - protectie bara spate - 55 eur

 

pozitia 19 - protectie protbagaj - 33 eur

 

pozitia 16 - presuri cauciuc - 37 eur..

cenik-duster-faze-2.pdf

letak_duster-faze2.pdf

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 860
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Cam asa arata lucrarea... La PH2 inca nu i-am facut instalatia electrica

Am instalat si eu cate ceva la Dusterul meu si vreau sa va arat si voua:   - pentru ca sunt pescar si nu de putine ori masina nu sta langa mine cand pescuiesc si ma enerva maxim sa las telefonul sau

A venit mos craciun. Bine...cred ca era beat ca a ratat craciunul dar merge si asa.   Am camera SJCAM M10+ wifi gyro. Insert "big ranjet pe toata fata" here.   Gasiti o gramada de detalii despre e

Posted Images

Salut,

 

stie cineva daca si la noi exista aceleasi accesorii pentru Noul Duster, ca si in Cehia (de exemplu).

 

http://www.dacia-local.cz/

 

nu stiu nici eu ceha, dar google translate salveaza situatia. Preturile sunt foarte decente...

 

In primul pliant sunt prezentate (inclusiv codurile) , iar in al doilea sunt preturile.

 

 

de exemplu :

 

din pliant prezentare cu poze :

 

pozitia 3 - decor proiectoare = 40 eur;

 

pozitia 18 - protectie praguri fata = 34 eur

 

pozitia 20 - protectie bara spate - 55 eur

 

pozitia 19 - protectie protbagaj - 33 eur

 

pozitia 16 - presuri cauciuc - 37 eur..

Ai Cautat?

Caci un simplu search pe Google... te duce la ACCESORII de origine.

Multe altele se gasesc si after-market.

O varianta simpa este sa trimiti un mail catre un dealer (cel de unde ai luat masina) sau chiar catre Voce Clientului si-ti va/vor raspunde cu ceea ce te intereseaza

Aici este un topic de KIT-uri de protectie aripi!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar ma gandeam zilele trecute ca ar fi binevenit un spalator pentru faruri...dupa un drum de doar 120 km am ajuns la destinatie cu farurile(si proiectoarele) complet acoperite de mazga.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, au trecut 3,5 ani de la deschiderea topicului, imi poate spune cineva daca in perioada asta si-a montat bullbar pe masina daca a avut probleme cu omologare,garantia, ITP, iesit din tara? As cumpara bullbar+protectii praguri, necesita interventii asupra caroseriei/improvizatii; si ce magazin/firma ati recomanda.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak featured și pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



  • Susține forumul

    Cumpără de la eMAG apăsând întâi acest buton

    și vei susține forumul.

    Recomandăm și PCGarage, Fashion Days, Elefant.ro, CEL.ro, F64, evoMAG, Libris, Flanco, Anvelope-oferte.ro

    De fiecare dată când dai mai întâi click pe unul din aceste linkuri de mai sus, iar abia mai apoi cumperi, ajuți forumul cu un mic comision care se întoarce în contul de afiliere.

  • Inregistrare/Autentificare

    Pentru a putea posta, te rugam sa te inregistrezi / autentifici.

  • ForumDuster.ro pe Facebook

  • Topicuri

  • Postări

    • Presupunand ca indicatia de consum mediu e corecta, da, e usor de facut calculul, dar l-am prins ca afiseaza eronat cu ~ 0.7L/100km x 500km => 3,5 L eroare. Intrebarea se referea insa la o informatie utila cum as putea din diagnoza(mai exact pe unde sa caut) sa afisez aceasta informatie mult mai utila pt. mine decat consum instant.
    • @Stef13, daca iti mai amintesti, care din setarile de Clock le-ai folosit: - Clock displayed from CAN / RTC OFF - Clock displayed / Not Set / RTC ON - Clock displayed and Set / RTC ON Multumesc! Legat de resetare Oil change si Service Time, la Duster 2 , 2023, merge exact cum scrie in manual, folosind butoanele de pe volan, contact pus, motor oprit.
    • Traseu Bucuresti-Suceava (445 km) am avut consum 9.6 si costul a fost de 140 ron. Am mers mereu cu putin peste limita de viteza peste tot pe unde am prins. Imi pare rau ca nu am retinut viteza medie... Recomand acest site pentru a va calcula consumul: https://gps-online.webshow.ro/calculator-consum.html
    • Mai poti vedea si numarul de kilometri parcursi de la ultimul reset. Prin urmare, faci o impartire simpla si ai aflat ce te intereseaza.
    • Pt. ca se pare ca e mai simplu din butoane... "Duster2 (also Sandero3/Logan3/Jogger?): On the Duster2, all parameters are in the speedometer (Cluster_L1_L2) under Ecrans Configuration, Conf Entretien. As with Gen. 2, you can set eight values: interval and remaining days/km for both oil changes (Vidange) and maintenance (Révision). Resetting the counters to their initial values is more complicated (select the Oil drain reset or Service reset function from the RoutineIdentifierList and execute the routine using the Oil DRAIN RESET Exec button. It seems to be easier to reset the values in the on-board computer menu." Sursa
×
×
  • Creează nouă...